Rüyada Subay Görmek

Rüyada subay görmek; kişinin sosyal statüsü ile alakadar konular ile açıklanır. Rüya yorumcularının bazıları üniformalı ya da yüksek rütbeli bir subay görmeyi şan ve şöhret olarak yorumlar. Rüyada görülen subay; erk ve itibar, inançlı olan insanlar için Hak yolunda kazanılan zafer olarak kaydedilir.
Rüyada subay görmek; kuvvetli olmanız, kendinizin ve hanenizin güvende olması anlamına gelir. Bazı yorumlara göre subay görmek iş yaşantısı ile tabir edilir. Ciddi ve saygın bir işte sorumluluk alarak çalışmaya yorumlanır. Rüyada subay görmek; zafer, başarı kazanılacak bir iş seyahate çıkmak anlamlarına da gelir.

Rüyada Atlı Subay Görmek

Rüyada at üstünde ilerleyen bir subay görmek; işlerinizde muvaffak olacağınıza, kısa zamanda yükselip gurur duyacağınız işler yapmaya, başarıya yorumlanır. Rüyadaki atın siyah olması yorumu daha da güçlü hale getirir.

Rüyada Yaşlı Subay Görmek

Rüyada yaşlı, yüksek rütbeli bir asker veya subay görmek; İşlerinizde kemale ermeye, olgun ve iyiliksever kimsenin yardımı ve gözetiminde bulunmaya tabir edilir.

Rüyada Silahlı Subay Görmek

Bazı yorumlara göre eli silahlı subay görmek; darlık ve zorbalığa işaret eder. Rüyada silahlı subayların evinize girdiğini görmek; bir tatsız olaya, alacaklılara, ödenmemiş borçlardan dolayı evinize gelecek olan hacze rivayet edilir.

Rüyada Subay Olduğunu Görmek

Rüyada görülen kıdemli asker sorumluluk, güç, başarı sembolüdür. Rüyada subay olduğunuzu görürseniz, işiniz veya durumunuz ile ilgisi yok ise saygı duyulacak bir görev almaya ve muvaffakiyet ile tamamlamaya yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

şengül inan

Ruyamda yolun karsisinda Yesil ağaclarin altinda beyaz kiyafetli bi asker göruyorum beni bekliyo ben bi turlu arabalardan dolayi zor geciyorum karsiya gectiğmde yoktu asker ariyorum bulamiyorum