Rüyada Su Aramak

Rüyada su aramak; gerçek hayatta sorunlarına çözüm arayışında olan kişiye işaret eder. Rüya gören kişinin ruhsal alt yapısı incelendiğinde kendisini rahatsız eden bazı problemler ile baş etmeye çalıştığı, belki de kimse ile paylaşamadığı takıntıları olduğu, bilinçaltında açığa çıkar. Sorguladığı gerçekler ile çıkar yolu arayan kişinin gördüğü rüyalar arasındadır.
Rüyada su aramak; nerede, nasıl ve hangi ortamda olunduğuna göre farklı yorumlanabilir. Rüyasında evde su arayan kişi evindeki bir problemin çözümü için çareler ararken, iş yerinde su aradığını gören kişi de çalışma ilişkileri ile ilgili sıkıntılarına açık bir kanal bulma gayretindedir.

Rüyada Çölde Su Aramak

Rüya gören kişinin çok büyük açmazlarda olduğuna işaret eden rüya; kafasına takılı olan sorunlarına bir çözüm bulamadığı mecralarda geziyordur. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada çölde su aramak; olmayacak heveslerin peşinden gitmeye işaret sayılır. İmkânsız hayallerinin peşinden giden kişi gerçek hayatında dünyevi zevkler uğruna sorumluluklarını unutarak kendisini ve çevresini de zora sokacaktır.

Rüyada Kuyuda Su Aramak

Rüyasında içinde su olup olmadığını bilmediği bir kuyuda su aramak; kişinin maceracı, hayalperest yapısına işaret sayılır. Rüyasında su aramak için bir kuyuya indiğini gören için ise çok riskli işler ile uğraşmakta olup kendi hayatını, yakınlarını ve de geleceğini tehlikeye atmaktadır yorumları yapılır.

Rüyada Kazarak Su Aramak

Bazı rüyalarda bahçede veya toprak bir alanda kazarak su arandığının görülmesi ise çalışkan ve gayretli kimseye yorulur. Ekmeğini taştan çıkaran kişi için hayırlar, güzellikler ve bereketler vardır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın