Rüyada Siyah Tavuk Görmek

Rüyada siyah tavuk görmek pek çok kazanç ile eşdeğerdir. Rüyada siyah ya da kara renkli bir tavuk sürekli bir gelir sahibi olmaya, sadık ve güvenilir bir hanım ile evli olmaya, bekâr ise kendisi için çok destek olacak biri ile evlenmeye, saygınlık bulmaya işaret eder.
Rüyada siyah tavuk görmek rüya literatüründe genel olarak nimet olarak yorumlanır. Bazı rüya tabirlerinde hitabet sanatlarına vakıf, hoş ve becerikli, sanatkâr bir insana veya çok zeki, iyi huylu bir çocuğa ya da giyiminde usturuplu ve şık giyinen kimselere yorumlanır.

Rüyada Uçan Siyah Tavuk Görmek

Çok havalanması mümkün olmayan tavuğun rüyada uçtuğunu görmek; müjdeli haber ile açıklanır. Bu rüya tavuğun geliş ve gidiş yönlerine göre farklı yorumlanır. Rüyada görülen siyah tavuk uçarak kişinin kendisine doğru geliyor ise uzaktan beklenilen bir kısmetin varlığına, rüyada görülen siyah tavuk kişiden uzaklaşıp yükselerek uçuyor ise eldeki maldan olmaya, kısmetini kaçırmaya işarettir.

Rüyada Siyah Tavuk Yumurtası Görmek

Kişinin rüyasında siyah bir tavuğu olduğunu ve tavuğun yumurtladığını görmesi akıllı, güzel bir çocuk sahibi olunacağına işaret sayılır. Diğer hallerde de kişinin artan kısmet ve becerikli yardımcılarına tabir edilir. Rüyada görülen siyah tavuğun fola yatması ise tasarruf edilen bir paranın varlığına veya mirasa ibaredir.

Rüyada Siyah Tavuk Kestiğini Görmek

Rüyada siyah tavuk kesmek; kazancından, malından zarar etmeye, bir mal davasında menfaatini kaybetmeye, eşi veya dostu ile arasının açılmasına, itibar zedelenmesine yorumlanır. Kestiği tavuktan dağıtmak, başkaları ile paylaşmak ise tersi şekilde karşılık bulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın