Rüyada Siyah Keçi Görmek

Rüyada siyah keçi görmek; rüyada eti, sütü yenen diğer hayvanlar gibi hayırlar ve bereketler ile sembolize edilir. Rüyada siyah keçi görmek; atak, cesur, kuvvetli, asil, sözünde doğru bir dosta, yardımcıya ya da eşe yorumlanır, bazen de inatçı ve dik kafalı bir kimse veya sert, uzlaşılması zor bir yönetici ile anılır.
Rüyada siyah keçi görmek cahil, huysuz ve düşüncesiz kimseye de işarettir. Rüyada görülen siyah keçi bu tip kişiler ile iş ya da aile hayatlarını paylaşan, paylaşmak zorunda kalan kişilerin bilinçaltına yansıyan şeklidir. Bazı İslami tabircilere göre keçi dini bütün ve kudretli kimseye işarettir.

Rüyada Siyah Keçi Öldürdüğünü Görmek

Rüyada siyah keçi dişi ise öldürmek hayra yorulmaz; faydası görülen birine zarar vermek, menfaatine dokunacak işlere bulaşmak manası taşır. Erkek keçi (teke) kötü asıllı fakat mevki sahibi kişiyi ifade eder. Rüyada kişinin siyah teke öldürdüğünü görmesi de hayvanın sahibini tanımıyorsa onun temsil ettiği bir şahsa ve kişinin hayatında var olması muhtemel kişiye karşı üstünlük sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada Keçi Saldırısına Uğradığını Görmek

Rüyada bir keçinin saldırısına uğradığını görmek, çevredeki insanlara dikkat edilmesi gerektiğine karşı uyarı niteliği taşır. Rüya gören kişi için baş edemeyeceği güçlü bir rakip ile karşılaşmaya yenilgi ve boyun eğmek ile sonuçlanacak bir kavgaya yorulur. Rüyada görülen siyah keçi daha çok yönetici pozisyonundaki kişiye alamet ettiğinden kişinin amiri, yöneticisi tarafından hırpalanmasına, azar işitmesine tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın