Rüyada Siyah Fare Görmek

Rüyada siyah fare görmek; rüyada fare görmek anlamında olduğu gibi kötü ahlaka sahip eş, arsız konu komşu, fesat, kötü kalpli tanıdık, hırsız, asalak hayatı yaşam biçimi olarak seçmiş hazırcı insanlar gibi anlamlara gelir. Bazı İslami rüya tabircileri rüyada görülen dişi fareyi; yalancı, soysuz, inançsız işçi ve yardımcıya, erkek fareleri de sahtekâr, dolandırıcı, hırsız kimselere yorumlar.
Rüyada siyah fare görmek;
Rüyasında siyah fare gören kişi için uyarı mahiyetinde olan rüya; evine girip çıkan insanlara, etrafında dost görünen düşmanlara, arsız nursuz akrabalara karşı temkinli olmalıdır. Rüyada görülen siyah fare; zayıf ancak sinsi düşmanlara, malından, kazancından tırtıklamak isteyen nafile kişilerin varlığına yorumlanır.

Rüyada Siyah Fare Beslemek

Bazı rüya yorumlarına göre fare beslemek boş işlerle oyalanıp vakti ziyan etmeye yorulur. Bazı tabirlere göre de kişinin parasını malını bilerek ve isteyerek bir işe yaramaz yakınlar ile paylaşmasına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin iyi niyetinin suiistimal edilerek maddi bakımdan zayıflatılmasına tabir edilen rüya fesatlığından, kurnazlığından zarar görülecek akrabaya da işaret eder.

Rüyada Siyah Fare Yakalamak

Kişinin hanesini mesken edinmiş, parasını kendi parası gibi bellemiş faydasız bir kişinin deşifre olmasına, yaptıklarının su yüzüne çıkmasına delalettir. Rüya sahibinin evde yakaladığını gördüğü siyah fare; yakın kişilere, sokakta yakaladığını gördüğü siyah fare ise yabancı kişilere yorulur.

Rüyada Siyah Fare Öldürmek

Gerçek yüzünü saklayarak zarara uğratan kişilerden ilelebet kurtulmaya, kolay elde edilecek mala, şöhret kazanmaya, hünerli bir kimseye, makamda yükselmeye, şansının açılacağına ve bilumum iyileşmeye karşılık geldiğine hüküm verilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın