Rüyada Şeftali Ağacı Görmek

Rüyada şeftali ağacı görmek; kişinin hayatındaki sosyal durumlar, iyi insan ilişkileri, menfi beklentilerine isabet eden gelişmeler şeklinde değerlendirilir. Rüyada görülen şeftali ağacı genel durumu ile yorumlandığında; meyveli, meyvesiz, yeşil veya yapraksız olup olamaması gibi halleri ile incelenir.
Rüyada şeftali ağacı görmek; bazı rüya yorumlarında zengin ve eli açık insanlara tabir edilir. Rüyada şeftali ağacını kişinin kendi bahçesinde görmesi; cömert bir kişinin ailenin her zaman yanında olduğuna işaret sayılır. Rüyada bahçedeki şeftali ağacından meyvesini toplamak da yardım ve destek görüleceği anlamını kuvvetlendirir.

Rüyada Ağacında Şeftali Görmek

Mevsiminde ağacında güzel ve olgun görünen şeftali lezzet timsalidir ve bu şeftalilerden toplamak ve de yediğini görmek ise kişinin düzenindeki memnuniyete işarettir. Rüyada görülen şeftali bazı rüya tabircilerine göre; hayatın güzel nimetlerinden faydalanmak, bazı rüya yorumcularına göre de şehvet düşkünlüğüne yorulur.

Rüyada Kurumuş Şeftali Ağacı Görmek

Rüyada kurumuş şeftali ağacı görmek; sevilen bir arkadaşlığın ya da aşkın bitmesi olarak açıklanır. Varlıklı, eli açık kişiler olarak simgelenen şeftali ağacının kurumuş olması da yakın çevrede var olan böyle bir kişinin kaybına, vefatına, yardım ve desteğinden mahrum kalınacağına tabir edilir.

Rüyada Şeftali Ağacı Diktiğini Görmek

Rüyasında toprağa şeftali fidanları veya şeftali ağacı diktiğini görmek; iyilikseverlik ve paylaşma olduğuna kanaat getirilir. Bu rüya bazen de rüya sahibi kişiye bencilliğinden arınması, sahip olduklarını insanlar ile paylaşması için bir uyarı olduğu şeklinde yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın