Rüyada Şehit Tabutu Görmek

Rüyada şehit tabutu görmek; genellikle gündemdeki savaş ve terör olayları sonucunda etkilenilen durumlara yorulur. Kişinin duyarlılığı ile değerlendirilen rüya milliyetçilik duygularının harekete geçerek manevi anlamda üzüntülere, endişe ve kaygılara işaret eder. Kişinin yakınları arasında asker olması halinde kaygıları daha da derinleşerek rüyalarına yansır.
Rüyada şehit tabutu görmek; bazı rüya tabircilerine göre hikmet, gurur, heybet, asalet sahibi olmak ile anılır. Rüyasında herhangi bir şekilde tabut gören, alan, taşıyan kimsenin malı, mülkü, zenginliği, saygınlığı, Allah katında mükâfatları artar. Bazı rüya tabircilerinin yorumuna göre de uğursuzluk, kısmetsizlik, bir ölüm haberi alma, derin üzüntü veyahut da cennete yol hazırlığıdır.

Rüyada Şehit Tabutu Taşımak

Rüyada bir şehit tabutu taşıdığını görmek; kişinin inançlarını taşıdığına işarettir. İyi niyeti ve vicdani duyarlılığı ile manevi değerlerine sahip çıkan, onları koruyan ve diğer insanlara da örnek olan inanç sahipliğine yorumlanır. Allah katında mükâfatlandırılacak olan şehitlik mertebesi; insanın ilahi adalete olan güvenine ve itikatlarının sağlamlığına delalettir.

Rüyada Evde Şehit Tabutu Görmek

Gerçek yaşantısında oğlu veya yakını askerde olan ya da saldırı eylemleri ile şehit olan insanları görerek etkilenen kişilerin gördüğü rüyalardandır. Bu durumun dışında ise rüyada evde görülen şehit tabutu kudret, güç ve fazilettir, itibar sahibi olup güçlenmeye işaret eder. Ayrıca yolu gözlenen birinin gelmesine, sevinç gözyaşlarına, iyi geçinmeye, mala, şansa ve bereketli paraya yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın