Rüyada Süngü Görmek

Rüyada süngü görmek, sıhhate kavuşulacağına sağlıklı olmaya işarettir. Rüyada, süngü gibi, mızrak gibi şeyler görmek hayra yorulur.

Rüyada süngü ve mızrak görmek, yolculuğa çıkmaya ve çocuklarının muradına kavuşmasına işârettir.

Ayrıca rüyada süngü ve kamçı görmek, hayır sahibi olmaya işârettir.

Rüyada görülen mızrak, hanıma, çocuğa, doğru şahitliğe veya yolculuğa işârettir.

Bir kimsenin elinde bir mızrak olduğunu görmesi, o kimsenin erkek bir çocuğu dünyaya gelmesine işârettir.

Yine bir kimsenin rüyada elinde mızrak olduğu halde sokakta yürüdüğünü görmesi, o kimsenin, erkek çocuğu olmasına işâret eder.

Bir kişi at üzerinde ve elinde mızrak olduğunu görürse, izzet ve yüksekliğe, makamca terfi etmeye ve zenginliğe yorumlanır.

Rüyada görülen mızrak, erkek kardeş yahut insandan zararı def eden arkadaştır.

Bir kimsenin rüyada mızrağı ile düşmanla dövüştüğünü görmesi, o kimsenin, haram mala nâil olmasına işâret eder.

Bir kimse rüyada birisinin kendisini mızrak ile vurduğunu görse, o adamın lisanı ile o kimseye eza ve cefası, ırz ve namusu hakkında kötü söz söylemesi meydana çıkar.

Bir kimsenin rüyada kendisinin mızrak ile vurulduğunu ve kendisinden kan aktığını görmesi, o kimsenin vurandan kendisine isabet eden bir şey üzerine sevap almasına işârettir.

Bazen bir kimsenin rüyada kendisinin mızrak ile vurulduğunu ve kendisinden kan aktığını görmesi, o kimsenin vücudu sağlam ise, malının çok olmasına işârettir.

Bazen de bir kimsenin rüyada kendisinin mızrak ile vurulduğunu ve kendisinden kan aktığını görmesi, aile ve evlâtlarından kaybolmuş varsa, sapasağlam ailesinin yanına döner.

Rüyada mızrakla birisini yaraladığını gören kimse, eğer o yaranın kendisi için diyet lâzım gelecek şekilde değilse, yaralayan yaralanana kötü bir fiili atfeder.

Rüyada mızrak ile yaralandığını ve yarasının şiddetli olduğunu görse, yaralayandan yaralayan kimseye haram mal isabet eder.

Eğer mızrak eti veya bir uzvu veya bir takım azalarını kesse, kesilen şey yaralayanın elinde olsa, yaralanandan yaralayana mal ve dince kötü bir şey erişmesine işârettir.

Mızrağın süngüsünü kaybetmek kardeşinin ya da çocuğunun ölebileceğine yorumlanır.

Rüyada görülen mızrak hanıma, çocuğa, doğru şahitliğe veya yolculuğa yorumlanır. Bundan dolayı bir kimse elinde bir mızrak olduğunu görse, onun erkek bir çocuğu dünyaya gelir.

Bir kimse at üzerinde ve elinde mızrak olduğunu görse, izzet ve yükseklikle devlet ve zenginliğe yorumlanır.

Mızrağın süngüsünün zayi olması kardeşinin veya çocuğunun ölümüne yorumlanır.

Elinde mızrak olduğu halde sokakta yürüdüğünü gören kimsenin, erkek çocuğu olur.

Bir yanıt yazın