Rüyada Su Dökmek

Rüyada su dökmek kişinin hiç beklemediği bir anda problem yaşayacağını ve işlerinde kötü giden bir döneme gireceğini anlatı. Rüyayı gören kişinin acı dolu günler yaşayacağına delalet eden bu rüya pek hayırlı anlamlar içermez. Eğer kişi üzerine sıcak su döktüğünü gördüyse bir hastalığa yakalanacak demektir. Kişi bir cam şişe şişeyi kırıp üzerine su döktüğünü gördüyse bu eşinin doğumda hayatını kaybedeceğini anlatır. Aynı zamanda su dökmek genel anlamda büyük dertler, büyük acılar yaşanacağını anlatır.
Rüyada su dökmek genel olarak kişinin önüne çıkan fırsatları doğru kullanamadığını ve hayatında bazı önemli gerçekleri fark edemediğini anlatan bir rüyadır. Rüyada su döken kişi etrafında onun iyiliğini isteyen insanların görmeyecek ve boşa zaman kaybedecek işlerle uğraşacak, hayatında bazı önemli gerçekleri fark edemeyecek demektir. Rüyada su döken kişi etrafında onun iyiliğini isteyen insanları görmeyecek anlamına gelir.

Rüyada Birine Su Vermek

Rüyada birine su vermek kişinin dini görevlerini tamamen yerine getirdiğini, hayırsever bir insan olduğunu ve ahiret hayatına uygun bir insan olarak yaşadığını anlatır. Ayrıca yüce gönüllü ve yardımsever olan rüya sahibi hayatı boyunca sevap işlemek için yaşayacak demektir. Rüyasında karşılıksız bir şekilde su verdiğini gören kişinin hayatı çok iyi gidecek demektir.

Rüyada Akan Su Görmek

Rüyada akan su görmek rüya sahibi için refahın ve bolluğun göstergesidir. Aynı zamanda kişinin kazancında artış olacağına yorumlanır. Akan su bereketi, sıkıntı olacağını, kişinin helal yollardan para kazanacağını anlatır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın