Rüyada Su Deposu Görmek

Rüyada su deposu görmek rüyayı gören kişinin yakın zamanda bol kazanç elde edeceğine, rızkı artıracağına delalet eder. Eğer çiftçi ise mahsülleri artacak, fakirse zenginleşecek demek olan bu rüya kişinin kazanç fazlalığını değerlendirip birikim yapacağını da delalet eder. Ayrıca rüya sahibi ailesinin geçindirecek, onları hiçbir zaman yüzüstü bırakmayacak, sorumluluklarını unutmayacak demektir.
Yorumcular su deposunu ferahlık ve rahatlık olarak da değerlendirir. Rüya sahibi Allah’a yalvaracak, haramdan uzak duracak ve her daim helal lokmanın peşinde olacak diye yorulur.

Rüyada Su Deposunu Doldurmak

Rüyada su deposunu doldurmak kişinin fırsat kapılarının açılmasına delalet eder. Buna bağlı olarak rüya sahibi ömür boyu güzel bir yaşam yaşayacak, geçim sıkıntısı görmeyecek demektir. Eğer doldurduğunu gördüyse işlerini asla ertelenmeyen, yarıda bırakmayan bir insan demektir. Çalışkanlığı sayesinde etrafta sevilen takdir gören bir insan olarak değerlendirilir. Rüya sahibi kazandığı para ile başka bir işe yatırım yapacak ve daha da zenginleşecek diye bir başka yorumu da vardır.

Rüyada Boş Su Deposu Görmek

Rüyada boş bir su deposu görmek kişinin zor duruma düşeceğini, elindeki her şeyi satmak zorunda kalacağını anlatır. Yanlış bir iş girişimi yüzünden borç altına girecek ve para sıkıntısı yaşayacak anlamına gelir. Yani rüya sahibi çok zengin, kız fakir konumuna düşecek demektir. Aynı zamanda kişiye ailesinden gelen destekte kalmayacak demektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!