Rüyada Su Vermek

Rüyada su vermek rüyayı gören kişinin hayatında güzel işler yapacağını anlatır. Ayrıca kişinin birçok hayır işleyeceğinin delaleti olan bu rüya her zaman helal yollardan para kazanacağını, Allah yolunu tercih edeceğini anlatır. Haksızlıklara gelemeyen bir insan olan rüya sahibi duyarlı ve yardımsever olarak yaşayacak bu yönden asla vazgeçmeyecek demektir. Yani rüyada su vermek genel olarak Allah katında kabul gören bir insan olduğunuza delalet eder.

Rüyada Su İçmek

Rüyada su içmek kişi muradına erecek olmasına ve hayattaki en büyük gayesini ulaşacak demektir. Rüyada su dağıttığını gören kişi etrafında iyi kalpli, mütevazi ve alçak gönüllü bir insan olarak biliniyor anlamına gelir. Bu karakteri sebebiyle rüya sahibi etrafında çok sevilen ve takdir gören bir insandır anlamına gelir. Ayrıca kişi her yönlü düşünebildiği için etrafındakilere anlayabilen kimseyi kınamayan, horlamayan suçlamayan bir insandır demektir.

Rüyada Su Almak

Rüyada su almak kişinin çok mutlu olacağı bir haber alacağını, bu haber ile acılarını ve dertlerini sonlandıracağını anlatır.  Rüyayı gören kişinin su aldığı insana çok zor anında yardım edeceğini ve ona destek alacağına delalettir. Rüya sahibi  kişiye en kötü gününde destek olacak yükünü hafifletecek demektir. Yine dara düştüğünde ona destek olacak rüya sahibi maddi anlamda ve manevi anlamda bu kişiye de yardımcı olacak anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın