Rüyada Söğüt Ağacı Görmek

Rüyada söğüt ağacı görmek rüyayı gören kişinin kendisine yararından çok zararı dokunmuş ya da dokunabilecek kişilerle ahbaplık edileceğine delalet eder. Aileyle ve dostlarla olan bağın zayıflamasına ve bu sebeple onlardan iyice uzaklaşmaya alamet eder.

Rüyada söğüt ağacı görmek aynı zamanda var olan arkadaşlarınızdan bazılarının iyi niyetli olmadığı manasına da gelmektedir.

Rüyada Söğüt Ağacı Altında Oturmak

Rüyada herhangi bir yerde bulunan bir söğüt ağacının altında oturmak, sevdiğiniz, kıymet verdiğiniz, hayatınızda önemli yeri olan biriyle sorunlar yaşayacağınıza, aranızın bozulup yollarınızın ayrılacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Söğüt Ağacı Kesmek

Rüyada söğüt ağacı kesmek, müşkül bir anda yardımı dokunmuş bir dosta haksızlık edilip dostluğun tamamen kesileceğine fakat bu dostluğun kıymetini daha sonra anlayacağı manasına gelir. Rüyayı gören kişi evliyse eşinden ayrılacağına delalet eder. Söğüt ağacından kestiği parçayı yakması ise aile fertleriyle birlikte ciddi bir sorunla karşılaşılacağı anlamına gelir.

Rüyada Söğüt Dalı Görmek

Rüyada söğüt ağacı dalı görmek, büyük yanlış anlaşılmalar sonucu düşünmeden kullanılan cümlelerle insanların kalbini kırmaya, onları sizden uzaklaşmasına, ciddi manada aranızın bozulmasına rivayet edilir.

Rüyada söğüt dalı görmek aynı zamanda güzel bir haber almaya da rivayet edilir.

Rüyada Söğüt Ağacı Dikmek

Rüyada söğüt ağacı diktiğini gören kişi, kendisine başarı getireceğine inandığı bir takım girişimlerde bulunarak hayırlı ve karlı başarılar elde edeceği anlamına gelmektedir. Uğur ve şans getireceğine de alamet olur.

Rüyada Salkım Söğüt Görmek

Rüyada salkım söğüt görmek, kişiliği oturmuş, ahlaklı, olgun ve hayırlı bir kişi ile dostluk kurmaya, onun sayesinde işlerini kolaylaştırmaya, zor ve kötü günlerden uzaklaşmaya delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın