Rüyada Siyah Üzüm Görmek

Rüyada siyah üzüm görmek, rüyayı gören kimsenin çalışma hayatında bazı sıkıntılar yaşayacağına, maddi durumunun bozulacağına, bu sorunlar sebebiyle aile yaşantısında da bazı sıkıntılar yaşanacağına, ev içerisinde sürekli olarak huzursuzluk olacağına, arkadaş çevresiyle de büyük sorunlar yaşayacağına delalettir. Tüm bu sıkıntılar sebebiyle rüya sahibinin bazı sağlık problemleriyle karşılaşabileceği rivayet edilmektedir.

Rüyada Siyah Üzüm Yemek

Rüyada siyah üzüm yemek, rüyayı gören kişi siyah üzümü mevsiminde yediyse çok üzüntülü günler geçireceğine, aile ve iş hayatında içinden çıkılması zor zamanlar yaşayacağına, bazı ölümlere şahit olacağına ve iş sahibi kimselerin iflas edeceğine delalettir. Fakat siyah üzüm mevsimi dışında yenirse ciddi manada sıkıntılar yaşanacağına ve bazı sağlık problemleriyle uğraşılacağına rivayet edilir.

Rüyada Siyah Üzüm Koparmak

Rüyada siyah üzüm koparmak, rüyayı gören kişinin sıkıntılı, üzücü, mutsuz, kederli günler geçireceğine, iş hayatında büyük sorunlar yaşayacağına, hane içerisinde çok büyük huzursuzluklar yaşanacağına, maddi sorunlarla boğuşulacağına fakat kişinin tüm bu sıkıntılara rağmen yılmayıp her şeyi düzeltmek için büyük çaba harcayacağına delalettir.

Rüyada Siyah Üzüm Salkımı Görmek

Rüyada siyah üzüm salkımı görmek pek hayır ile yorumlanmamaktadır. Rüya, rüyayı  gören kişinin yaşadığı sıkıntıların üstüne daha fazla sıkıntılı günlerin geleceğine, çalışma hayatında ve aile hayatında bazı sıkıntıların yaşanacağına, ailenin yıkılma evresine geleceğine, hane içerisinde sürekli huzursuzluk yaşanacağına, maddi sıkıntılara, ve rüya sahibinin sağlığının bozulmasına delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın