Rüyada Sarı Çiçek Görmek

Rüyada sarı çiçek görmek, rüyayı gören kimsenin sağlıksal bazı problemlerinin çıkmasına, mutsuzluğa, üzüntüye, kedere, vücutsal açıdan halden düşmeye, ağrı çekmeye, halsizliğe delalettir. Rüyada görülen sarı çiçek, hem manevi hem de maddi açıdan bir yıkım olacağını işaret etmektedir.

Rüyada Sarı Çiçek Tarlası Görmek

Rüyada sarı çiçek tarlası görmek, rüyayı gören kimsenin çabalarının, emeklerinin, zaman harcadığı bir takım şeylerin boşa çıkacağına, çok fazla zaman ayırıp uğraştığı bir takım işlerde başarısız olacağına ve büyük hayal kırıklıkları yaşayacağına delalettir.

Rüyada Sarı Çiçek Aldığını Görmek

Rüyada sarı çiçek aldığını görmek, rüyayı gören kişinin bazı sıkıntılar yaşayacağının, kendisini kötü hissettirecek bir takım cümleler işiteceğinin, kalbinin kırılacağının ve üzüntülü günlerin delaletidir.

Rüyada Sarı Çiçek Dikmek

Rüyada sarı çiçek dikmek, rüyayı gören kişinin bazı karlar elde edeceğini düşünerek giriştiği bir takım işleri başarıyla sonuçlandıramayacağına, güvendiği yeteneklerinin aslında güvendiği kadar da iyi olmadığını anlayacağına ve bir takım zararlar yaşayacağına delalettir.

Rüyada Sarı Çiçek Buketi Görmek

Rüyada sarı çiçek buketi görmek, rüyayı gören kişinin hayatında bazı sıkıntıların olacağına, kişisel bir takım problemler ile uğraşacağına, üzüntülü günler geçireceğine delalettir. Rüyada sarı çiçek buketi görmek aynı zamanda şanssızlık olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Sarı Çiçek Bahçesi Görmek

Rüyada sarı çiçek bahçesi görmek, rüyayı gören kimsenin gördüğü bahçe kendi evinin bahçesi ise kişinin ailevi bir takım sorunlar yaşayacağına, bazı tatsız gelişmelerin bütün aileyi üzeceğine delalettir. Rüyada görülen bahçe kişinin kendi bahçesi değil ise rüyada görülen bahçe sahibinin bir takım sıkıntılı günler geçireceği rivayet edilmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın