Rüyada Sarhoşluk Görmek

Rüyada sarhoşluk görmek, rüyayı gören kişinin hayatında bazı olumsuzlukların yaşanacağına, bu olumsuzlukların kendisini huzursuz ve tedirgin edeceğine, sıkıntılı günler yaşayacağına, sürekli tedirgin bir şekilde yaşayacağına ve bu tedirgin yaşayış sebebiyle hayatın kendisine zehir olacağına delalettir.

Rüyada Sarhoş Görmek

Rüyada sarhoş görmek, rüyayı gören kimsenin çevresinde üçkâğıtçı, düzenbaz, işgüzar bir takım kimseler olduğuna, bu kişilerin ağızlarından çıkan bir takım cümleler sebebiyle rüya sahibinin canının çok sıkılacağına, sinirleneceğine ve hatta sinirlerine hakim olamayacağına rivayet olunur.

Rüyada Sarhoşluk Veren Şeyler Görmek

Rüyada sarhoşluk veren şeyler görmek, rüyayı gören kişinin hayatındaki bazı şeyler hakkında kafasında bir takım soru işaretleri olduğuna, bu soru işaretlerine bir türlü tatmin edici cevaplar bulamadığına, bu sebeple de kafasının sürekli meşgul olduğuna ve başka hiçbir şeye odaklanamadığına işaret etmektedir.

Rüyada Sarhoşluk Veren Şeyler İçmek

Rüyada sarhoşluk veren şeyler içmek, rüyayı gören kişinin bazı sıkıntılarla uğraşacağına, başına bir takım olumsuzluklar, belalar geleceğine, bazı kimseler ile yaşadığı sorunlar sebebiyle kavgaya tutuşacağına, bu kavgada kendisini güçsüz hissedip halsiz düşeceğine ve darp edileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Birahane Görmek

Rüyada birahane görmek, rüyayı gören kişinin bazı sağlık problemleri yaşayacağına, elindeki bazı birikimleri kaybedeceğine, maddi sıkıntı yaşayacağına, borçlanacağına, üzüntülü ve sıkıntılı günler geçireceğine, sabredip bu kötü günlerin geçmesini bekler ise ferah günlere kavuşacağına rivayet olunur.

Rüyada Sarhoşla Kavga Etmek

Rüyada sarhoşla kavga etmek, rüyayı gören kişinin çevresinde bazı kötü niyetli kimseler olduğuna, rüya sahibinin bu kötü niyetli kimselerin kötü düşüncelerini anlayacağına ve onları hayatından çıkarmaya çalışacağına işaret eden bir rüyadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın