Rüyada Salatalık Toplamak

Rüyada salatalık toplamak, rüyayı gören kimsenin sağlığını kaybedeceğine, bazı sıkıntılı günler geçireceğine ve üzüleceğine rivayet edilmektedir. Rüyada salatalık toplamak aynı zamanda, hayırlı olmayan kazanca, mutsuz eden bir işe ve bereketsiz bir yaşama delalettir.

Rüyada Salatalık Görmek

Rüyada salatalık görmek, rüyayı gören kişinin gördüğü salatalık sarı ise rüya sahibinin hastalanacağına, salatalık tarlada ise bir çocuğa, mevsiminde görüldü ise rızka, berekete bolluğa delalettir. Hamile bir kimsenin salatalık görmesi kız bebeğe, hamile olmayan bayanlar için hamileliğe delalettir.

Rüyada Salatalık Yemek

Rüyada salatalık yemek, rüyayı gören kimsenin bir bebeği olacağına delalettir. Hamile kimseler için kız çocuğuna işarettir. Rüyada salatalık yediğini gören kişinin iyi huylu bir eşi olur. Bazen bu rüya kendisinden yardım görülecek kudretli ve güçlü bir müdüre işarettir.

Rüyada Kesilmiş Salatalık Görmek

Rüyada kesilmiş salatalık görmek, rüyayı gören kişinin bir rahatsızlığı var ise bu rahatsızlığının şifa bulacağına, hastaneye düşmüş kimselerin en yakın zamanda hastaneden kurtulacağına, evli kimseler için hamileliğe, evlat sahibi kimselerin ise çocuklarından bazı yardımlar isteyeceğine ve onlardan hayır göreceklerine delalettir.

Rüyada Salatalık Tarlası Görmek

Rüyada salatalık tarlası görmek, rüyayı gören kimsenin nikah, evlilik ve nişan gibi bazı hayırlı işler ile müjdeleneceğinin delaletidir. Bu sebeple rüyasında salatalık olan bir tarlada dolaştığını gören kimse, bekar ise yakında nişanlanır veya evlenir. Salatalık tarlasında dolaştığını görmek çıkacak bazı hayırlı kısmetlerdir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın