Rüyada Saksıda Çiçek Görmek

Rüyada saksıda çiçek görmek, rüyayı gören kimsenin medeni durumu bekar ise bu kimsenin aşık olduğu kimseyle evleneceğine, evli ise hane içerisindeki sıkıntıların son bulacağına ve mutlu bir ömür geçireceğine, iyi niyetli, yardımsever kimseler ile arkadaşlık kurulacağına delalettir. Rüyayı gören kimsenin kısmetinin açılacağı da rivayet olunur. Rüyada saksıda solmuş bir çiçek gören evli bir kimse evliliğinde bazı sıkıntılar yaşayacağına, boşanma ve bekar kimseler için ise evlilikten vazgeçme manasına gelmektedir.

Rüyada Saksı Çiçeği Vermek

Rüyada saksı çiçeği vermek, rüyayı gören kişinin müşkül durumda olan bir kimseye yardım edeceği ve tabiri caizse o kimsenin hayatını kurtaracağı rivayet olunur. Rızkı bollaşır, maddi ve manevi zenginlik yaşar, bir takım kimseler kendisine çok güvendiği için bazı sırlarını rüya sahibine açar, bir takım hayırlı işler yapar, maddi kazancının bir kısmını müşkül durumdaki kimselere yardım etmek için kullanır.

Rüyada Saksı Çiçeği Satın Almak

Rüyada saksı çiçeği satın almak, rüyayı gören kişinin bazı yatırımlar yapacağı, çalışma hayatında bazı girişimlerde bulunacağı, evi olmayan kimselerin ev sahibi olacağı, uzun zamandır beklediği hayırlı haberleri alacağı, neşeli günlerin yakın olduğu, maddi ve manevi manada zenginleşeceğine, sağlıklı, huzurlu, kısmetli, rızkı bol ve uzun bir ömre sahip olacağı rivayet edilmektedir.

Rüyada Çiçek Görmek

Rüyada çiçek görmek, rüyayı gören kişinin maddiyatının düzeleceğine, uzun zamandır kafasını yoran şeylerden kurtulacağına, bekar kimselerin kısmetlerinin açılacağına, evli kimselerin evliliklerinin çok mutlu olacağına delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın