Rüyada Saç Toplamak

Rüyada saç toplamak, rüyayı gören kimsenin yaptığı bir yanlış sonucu bir takım işleri eline yüzüne bulaştıracağına, toparlamaya çalıştıkça daha beter bir duruma düşeceğine ve sonuç olarak bütün sorumluluğu üzerine alıp sonuçlarına katlanacağına delalettir. Rüyada saç toplamak aynı zamanda rüya sahibinin çalışma ortamında pek sevilmeyen bir kimse olduğuna, insanların kendisinden pek haz etmediğine, kullandığı cümleler sebebiyle insanları kendisinden uzaklaştırdığına rivayettir. Bu rüya aynı zamanda söz ya da nişan atmış kimseler tarafından görüldüyse, bu kimsenin tekrar barışmak için girişimlerde bulunacağına fakat aynı sorunların tekrar yaşanmasıyla ayrılık olacağına rivayet edilir.

Rüyada Uzun Saç Toplamak

Rüyada uzun saç toplamak, rüyayı gören kişinin cinsiyeti erkek ise ve Müslüman ise sünnete uygun bir şekilde yaşadığının işaretidir. Hareketleri, düşünce tarzı, davranışları ve ağzından çıkan kelimelerle ehlisünnet bir kimse olduğunu alamet etmektedir. Rüyayı gören kimse bir bayan ise, kayınvalidesi ile yaşadığı bir takım sıkıntıların çözüme kavuşacağına, eşi çapkın olan bayanların eşlerinin bu huyunun düzeleceğine ve huzurlu bir evliliğe sahip olacaklarına delalettir. Rüya sıkıntılı süreçlerin biteceğinin, sekteye uğramış bir takım işlerin olumlu şekilde sonuçlanacağının habercisidir.

Rüyada Saç Toplayıp Sonradan Açmak

Rüyada saç toplayıp sonradan açmak, rüyayı gören kişinin aldığı bazı kararlardan vazgeçeceğine, nişanlı kimselerin bu süreçlerinde bazı pürüzler yaşayacağına ve bu sebeple evlilik planlarını erteleyeceğine, çalışma hayatında bazı mecburiyetlerden dolayı şehir değiştirmek zorunda kalınacağına ve bazı kayıpların yerine daha iyilerini koymaya çalışılacağını da delalet etmektedir.

Rüyada Saç Toplamak (Psikolojik Yorum)

Rüyada saç toplamak, rüyayı gören kimsenin hayatındaki bir takım şeyleri seçerken sürekli kararsızlık yaşayan bir kimse olduğuna, kafasında kurduğu şeyleri gerçekleştirmede sorun yaşayan ve isteklerini sürekli erteleyen mutsuz, huzursuz bir kimse olduğuna işaret etmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın