Rüyada Paten Kaymak

Rüyada paten kaymak, rüyayı gören kimsenin sıkıntılı, buhranlı günleri işaret etmektedir. Rüya sahibinin bir takım riskler alıp bazı sorumlulukların altına gireceğine delalettir. Paten kayarken düşmek ise rüya sahibinin çalışma hayatında bazı düşüşler yaşayacağını ve ciddi manada zarar göreceğini alamet eder. Düz bir zeminde paten kaymak, sıkıntılar ne kadar ağır olursa olsun kişinin bu sıkıntıların altından kalkacağını, engebeli bir zeminde paten kaymak ise düzensiz, inişli çıkışlı bir hayata rivayet edilmektedir.

Rüyada Paten Kayan Birini Görmek

Rüyada paten kayan birini görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde cereyan edecek bir hadiseye, kişinin çevresindeki kötü niyetli bir kimseye ve beklenmedik bir kimseden ihanet görmeye delalettir. Rüyada paten kaydığı görülen kimse erkek ise rüya sahibinin hayatında bir takım sıkıntılar çıkaracak,  hem çalışma hem de özel hayatında sorunlar yaşatacak bir adama delalettir. Rüyada paten kayan kimse kadın ise, rüya sahibinin hayatındaki kötü, fitne fesat, kibirli bir kadına işarettir. Rüyada bir kimse ile birlikte paten kaydığını gören kimsenin bazı kimselerle ortak bir iş yapacağına ve bu işte başarılı olacaklarına delalettir.

Rüyada Paten Görmek

Rüyada paten görmek, rüyayı gören kimsenin özel hayatında köklü değişiklikler yaşayacağına ve bu değişikliklerin rüya sahibini çok mutlu edeceğine rivayet edilmektedir. Rüya sahibinin aynı zamanda çalışma hayatında bazı sıkıntılar yaşayacağına ve bazı risklere delalettir. Rüyada paten satın almak ise rüya sahibinin pek hayırlı olmayan bir takım işlere bulaşacağına işaret etmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın