Rüyada Şeyhini Görmek

Rüyada şeyhini görmek, rüyayı gören kişinin sağlıklı, mutlu, huzurlu, bereketli, bol kazançlı, hayırlı bir ömre sahip olacağı rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişinin maddi sıkıntı çekmeden, mutlu, huzurlu ve hayırlı bir yaşantıya sahip olacağına delalettir.

Rüyada Kendi Şeyhini Görmek

Rüyada kendi şeyhini görmek, rüyayı gören kimsenin güzel ahlaklı ve dini bütün bir kimse olduğuna işaret eden bu rüya, çalışma hayatında çok başarılı olduğu, dinine çok önem verdiği, hayatındaki bir takım sıkıntıların Allah’tan geldiğini bildiği için çok büyük sabır gösterdiği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Nakşibendi Şeyhini Görmek

Rüyada Nakşibendi şeyhini görmek, rüyayı gören kişinin yaptığı dualar, ettiği tövbeler, döktüğü gözyaşları sayesinde feraha ereceğine, kötü huylarından kurtulacağına, iyi amel işlemeye gayret edeceğine, Allah’ın kendisine bahşettiği nimetlere bol bol şükredeceğine delalettir.

Rüyada Şeyhinin Elini Öpmek

Rüyada şeyhinin elini öpmek, rüyayı gören kişinin kötü huylardan uzaklaşıp alim bir kimse olacağı, dini bilgileri sayesinde bir takım insanları aydınlatacağına, insanları dine davet edeceğine ve dünyevi açıdan da güzel mevkilere geleceği rivayet olunur.

Rüyada Şeyhinin Öldüğünü Görmek

Rüyada şeyhinin öldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin hayırlı, bereketli, sağlıklı, mutlu ve bol rızıklı bir ömre sahip olacağına, hayatının geri kalan kısmını üstün başarılı işler yaparak geçireceğine, Allah’ın kendisine verdiği nimetlerin şükrünü bol bol yapacağına ve şansının döneceğine delalettir.

Rüyada Şeyhe Hizmet Etmek

Rüyada şeyhe hizmet etmek, rüyayı gören kişinin hayatında en çok istediği şeyin gerçekleşeceğine, yaptığı işlerle toplumun güvenini ve sevgisini kazanacak bir mevkiye geleceğine rivayet olunur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Erkan Kahraman

Rüyamda şeyh im beyaz önü desenli bir kaftan sırtıma giydirdi.benim uzerimde atlet vardı.

Erkan Kahraman

Rüyamda şeyh im beyaz önü desenli bir kaftan sırtıma giydirdi benim üzerimden beyaz atlet vardı bu ne manaya geliyor