Rüyada Siyah Türk Bayrağı Görmek

Rüyada siyah Türk bayrağı görmek; hayra yorumlanmayan bu rüya sahibinin ülkesinin başına bir felaket gelecektir. Şehit haberlerine ve kedere delalet olup bir ailenin daha canının yanacağına işaret eder. Bir başka rüya yorumlamasına göre ise rüya sahibi bekarsa kısmetinin kapanacağına, tam evlilik aşamasına gelmişken o işin bozulacağına işaret olurken; askerliğinin bitimine çok az kalan biri için bir şeylerin yolunda gitmeyip terhisinin uzayacağı anlamına da gelmektedir. Ayrıca rüya sahibinin ailesi için hazan dolu günler kapıdadır ve yas süreci başlayacaktır şeklinde de yoruma gelmektedir.

Rüyada Siyah Türk Bayrağı Taşımak

Rüya sahibi için yaşadığı yas döneminin daha da uzun süreceği anlamına gelmektedir.  Rüyada bayrağı taşıyan kişi yaşlıysa evlatlarından biri için gelecek olumsuz, kötü, yaslı bir habere delalet iken gören kişi genç ise; aile büyüklerinden birinin vefatı anlamına gelmektedir. Hayra yorulmayan bu rüya sahibi için zor günler kapıdadır ve kendini diğer insanlardan soyutlayacağı günler gelecektir.

Rüyada Siyah Türk Bayrağı Almak

Ticari olarak olumsuz yorumlanan bu rüya iflasa, elde kalanın kaybedilmesine delalettir. Eğer rüya sahibi ticaretle uğraşıyorsa maddi zarara uğrayacağına yani uğursuzluğa delalettir. Borsa, çek, senet gibi işlerle fazlaca haşır neşir olunacak bu süreçte rüya sahibinin çok büyük adımlar atmaması ve krizi olabilecek en soğukkanlı şekilde atlatmalıdır. Bu durum için de önlemler alıp batmanın, ticari kayıpların önüne geçmelidir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın