Rüyada Set Görmek

Rüyada set görmek, hayırla yorumlanmaz. Rüyanızda set gördüyseniz kendinizi gelecek olumsuzluklara karşı hazırlamalısınız. Gerek iş hayatınızda gerekse sosyal hayatınızda karşılaşacağınız büyük zorluklara işarettir. Etrafınızda sizin hakkınızda çok kötülük düşünen kişiler olduğu ve bu kişilerin sizin başarınıza engel olduğunu ifade eder. Uzun süredir hayalini kurduğunuz, çok emekler harcadığınız şeyler hayal kırıklığına uğrayacaktır. Ayrıca bekâr ve evlenmek üzereyseniz eş adayınıza dikkat etmelisiniz sizden sakladığı veya aslını söylemediği sizin duyduğunuzda hoşnut olmayacağınız gerçekler olabilir.

Rüyada Set Örmek

Etrafınızdaki dostlarınızdan gördüğünüz zararlar sizi içine kapanık hale getirecektir. Çeşitli sıkıntılarla karşılaşsanız bile bu güvensizlik sizin etrafınızdan yardım istemenizi engelleyecektir tek başınıza üstesinden gelmek isteyeceğinize bu şekilde de başarılı olamayacağınıza işarettir. Eğer ortaklık şeklinde iş yapıyorsanız ortağınızdan ayrılacağınız bu nedenle de maddi anlamda sıkıntılar çekeceğiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada Set Yıkmak

Rüyanızda bir seti yıkıyor iseniz bu rüya hayırla yorulur. Önünüze çıkacak engelleri aşacağınız, işinizde başarılı olacağınızı işaret eder. Tüm sıkıntılarınızın üstesinden gelip mutlu ve rahat bir hayat geçireceksiniz demektir.

Rüyada Setten Atlamak

Başarılı olacağınız bu başarıların sizi maddi anlamda çok rahatlatacağını işaret eder. Huzurlu, mutlu bir hayat sizi beklemektedir.

Rüyada Set Onarmak

Rüyada hasara uğramış bir seti onarıyorsanız kaybettiğiniz maddi ve manevi değerleri yeniden kazanacağınız. İtibar kaybettiğiniz dostlarınızla aranızın yeniden eskisi gibi düzeleceği anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın