Rüyada Soba Yakmak

Rüyada soba yakmak, bereket ve makam olarak tabir edilir. Rüyanızda soba yaktığınızı gördüyseniz sizin iş hayatınızda başarılı biri olduğunuz ticaretten anladığınız anlamına gelir. İster bu işin okulunu okumuş olun ister çevrenizden kaynaklı olsun tam bir ticaret insanısınızdır. Önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirdiğiniz bundan sonrada bu şekilde ticari hayatınızda zorluk yaşamayacağınız çevrenizdekilerden hep bir adım önde olacağınız anlamına gelir.

Rüyada Yanan Sobadan Duman Çıkması

Soba yakmanın aksine hayırla yorumlanmaz. Yeni başladığınız işlerde adım atarken ince eleyip sık dokumanız gerektiğinin alarmını verir. Sizin için hayır görünen işlerin arkasında biraz araştırdığınızda sizi hüsrana uğratacak bir durum ortaya çıkabilir. Bu yüzden dikkatli olmanız gerektiğinin işaretçisidir. Bazı yorumcular ise sağlığın bozulması şeklinde yorumlar sobadan sürekli çıkan duman görmek ardı ardına gelecek sıkıntıların habercisidir.

Rüyada Sobada Odun Yandığını Görmek

Rüyada odun yakmak yakın zamanda canınızın sıkılacağına işarettir. Etrafınızdaki güvendiğiniz kişilerden beklenmedik anda beklenmedik bir şekilde darbe yiyeceğiniz bu durumdan hiç hoşlanmayacağınızı işaret eder. Bu kişilere karşı sinirlenip etrafınızdaki diğer kişilere zarar verebilirsiniz dikkatli olmanız gerekmektedir.

Rüyada Soba Kovası Görmek

Rüyada görülen soba kovası yardımcıyı işaret eder. Dertlerinizin azalması sıkıntılarınızdan kurtulmak için büyük bir yardım alacağınız bu yardım sayesinde hayallerinize ulaşacağınızı işaret eder. Fakat bu yardımı almak, sıkıntılarınızdan kurtulmak için korkmadan çekinmeden yeni adımlar atmanız gerekecektir attığınız her adım size kat kat fazlasıyla geri dönecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın