Rüyada Siyah Su Görmek

Rüyada siyah su görmek; iç sıkıntısına, kişinin manevi huzursuzluğuna, yaşamını idame ettirmedeki zorluklarına binaenaleyh karamsarlığına, insanlara ve hayata küskünlüğe yol açan olumsuzluklar etkisi ile bilinçaltında sıkışan sıkıntılara işaret eder. Rüyanın olumlu ya da olumsuz değerlendirilmesi çoğu kez siyah suyun küçük, büyük, derede, bardakta, durgun, akıyor, içiliyor gibi değişik durumlarına bağlıdır.

Rüyada siyah su görmek; eğer bir derenin suyu olarak görülüyor ise gelip geçici olan, gündelik sıkıntılara yorumlanır. Suyun akışkanlığına göre ağır aksak veya hızla halledilecek meseleler olarak kişinin gerçek yaşamında ortaya çıkar. Rüyada görülen siyah su bir göl suyu veya çukurda toplanmış durgun su birikintisi olarak görülüyor ise bu kişiyi derinden etkileyecek ve ömür boyu hatırlayıp üzülmesine sebep olacak kötü bir olayın baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada Evinde Siyah Su Görmek

Hayırsız bir evliliğe, evin yıkılacağına, uğursuzluk ve lanete simgedir. Rüyada evinde siyah su gören kişi hanesinde telafisi mümkün olmayan ayrılıklar, parçalanmalar, felaketler yaşanır.

Rüyada Siyah Su İçtiğini Görmek

Rüyada bardaktan, tastan ya da musluktan siyah su içtiğini görmek bir musibete göz yummak veya bir kötülük yapmak, günaha girmek olarak yorumlanır. Bazı rivayetlere göre evinde siyah bir su içtiğini gören kişinin rüyası gözlerinin kör olacağına işaret eder.

Rüyada Sokakta Siyah Su Görmek

Rüyada sokakta akan siyah su pislik ve kötülüklerden arınmak, kurtulmak olarak açıklanır. Tersi şekilde sokakta veya caddede görülen siyah su miktarı ölçüsünde o çevrede bir zulme, zorbalığa, kuraklığa, geçim sıkıntısına ve ölümlere yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın