Rüyada Siyah İp Görmek

Rüyada siyah ip görmek; beden ve ruh, yeryüzü ve evren arasındaki bağlantıyı sembolize eder. Düz bir şekilde görülen siyah iplik; işlerde de sabır ve düzendir; itibarınızın, saygınlığınızın aratacağına, ulvi bir mertebeye erişeceğinize işarettir. Ancak rüyada görülen siyah ipin koparıldığı, kırıldığı, kesildiği veya birbirine dolaşmış olduğu görülür ise bu pek hayra yorulmaz; işlerin arapsaçı olacağına, karışıklık ve çekişmelere delalet eder.

Rüyada siyah ip görmek; gizemini koruyan çözülmemiş meselelere, esrarengiz şekilde gelişen olaylara, bazen sürünceme de bırakılan işlere, belirsizliklere de yorulur. Rüyadaki siyah ip bazen de kişinin kendi hayat çizgisidir. Karışık, bükümlü, doğrusal olmayan siyah ipler kişinin hayatındaki karışıklığa ve de inanç konusundaki zayıflıklarına ve karamsarlığına yorumlanır.

Rüyada Siyah İpek İp Görmek

Çok büyük zenginliğe erişmek olarak yorumlanır. Rüyasında siyah ipek iplik gören kişi bekâr ise zengin bir yabancı ile evlenerek, hayal ettiği varlığa, saygınlığa ve lüks içinde yaşama gücüne kavuşur.

Rüyada Siyah İnce İp Görmek

Sırları, gizli eylemleri işaret eder. Rüyada görülen siyah ipliği bir makaraya sarmak; çözülmesi gereken işleri yakında bir araya getireceğinize ya da hassas sorunları büyüteceğinize, rüyada siyah bir makaradan ipleri çekmek; problemlerin halledilmek üzere başlangıca veya gizli saklı işlerin açığa çıkarılacağına yorumlanır.

Rüyada Siyah İp Satın Aldığını Görmek

Kişinin rüyasında bir mağazadan, tuhafiyeden siyah ip satın alması; tüm hareketlerinde, olgularında başarılı olduğuna ve olacağına rivayettir. Parçalanmış, yırtık ipler satın almak ya da birisinin elinden almak ise sevilen birinden görülecek ihanet olarak açıklanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın