Rüyada Siyah Deniz Görmek

Rüyada siyah deniz görmek; kişinin psikolojik zihinsel yapısı incelendiğinde karamsar, duygusal yönden zayıf karakterini ortaya çıkarır. Küçük problemlerini bile çok büyüterek duygusal bir boşluğa sürüklenen bireyin içinden çıkmakta zorlandığı açmazlarını belirten rüya paylaşımlarının azlığından veya hiç olmamasından dolayı büyük sıkıntılara işaret eder.

Rüyada siyah deniz görmek; çoğu kez iç sıkıntısı, bir işten beklenen olumlu sonucun gelmemesi, bekâr kimse için gönül işlerinde karşılık bulamama, evli olanlar için evliliğinin üzerindeki kara bulutlar şeklinde olumsuz yorumlar ile karşılık bulur. Rüya literatüründe siyah rengin aynı zamanda yüksek makam, mevkide izzet anlamlarına gelmesi ile olumlu anlamda da rüya tabir edilir.

Rüyada Dalgalı Siyah Deniz Görmek

Rüya gören kişinin oldukça çalkantılı bir dönemde olduğuna, hedeflediği yüksek konumuna ulaşabilmesi için büyük çabalar göstermesi gerektiğine işaret eden rüyadır. Rüyada fırtına olması ve rüya gören kişinin kendisini bu siyah deniz içerisinde görmesi olağanüstü felaketler ile karşılaşacağına, çok gayret sarf edeceğine tabir edilir. Rüyada hiç bir ışık, aydınlanma görülmüyor ise kişinin temkinli adımlar atması gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada Durgun Siyah Deniz Görmek

Kimi rüya tabircilerine göre rüyada durgun dalgasız siyah bir deniz görmek; beklenen kötü haberler olmakla birlikte kişinin iş konumunda yükselmesine, makam, mevki sahibi olup yüceleceğine delalet eder. Rüyanın detaylarında ufuk seçilebiliyor ve bir miktarda olsa güneş ışığı görülüyor ise; bu, rüyanın olumlu anlamını güçlendirir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

ferdi cakır

Ruyamda gemiden otobusle cikiyoruz sonra bn otobusten iniyor denize bkyrm karanlik olduginu goruyom bu nedemek

nilay

Gece, yolcu gemisiyle yolculuk yaptığımı gördüm. Gece olduğu için deniz karanlıktı fakat çok durgun bir denizdi. Geminin burun kısmındaydım. Yanımda yolcular da vardı.Gemi seyir halindeydi ve karaya yaklaşmak üzereydik fakat tam olarak karayı göremedim.