Rüyada Siyah Kıyafet Görmek

Rüyada siyah kıyafet, ölüm, korku ve cehalet simgeler ve de otorite ve gücü göstermek için kullanılır. Kendinizi veya siyah giyinmiş diğerlerini görmek, kavgalar, hayal kırıklığı ve memnuniyetsiz arkadaşları belirtir ya da iş beklentilerinin altında kalacağına işarettir.

Genellikle gizli ve derin duygulara veya cinselliğe işaret eden siyah bir elbise, gücün veya kontrolün yetersiz olduğu, dengesiz, aşırı veya daha koyu olan yönlerinizi sembolize edebilir. Dolayısıyla rüya, muhtemelen bir takım tehditler, bilinmeyen, gizlenmiş veya kaçınılmış olanları içerecektir. Derinliğinizde gömülü olan ve bilinçsiz kalan gizli korkularınız ya da geçmişinizdeki acılar ile ilgilidir.

Rüyada Siyah Kıyafet Giymek

Bu rüya, içinize attığınız, kendi hayatınızda açıklamaktan veya farkında olmaktan kaçındığınız tüm şeylerle ilgilidir. Siyah, kötü olduğunuzu, başka bir deyişle kendinizin kabul edilmemiş tarafınızı, başkalarının görmesini istemediğiniz ve kendiniz bile kabul etmeyi istemediğinizi tasvir edebilir. Aynı zamanda, depresyonu, içinizde yoksa dışarıdan gelen bir etkiyi de gösterebilir. Buna gizlilik duyguları, korku veya korkulan şeyler ve ölüm hakkındaki endişeli duygular da dâhildir.

Rüyada Siyah Kıyafet Giymiş Birini Görmek

Rüyada siyah giymiş bir kişi, bazı kültürlerde güç ve otorite sembolüdür. Bu yasakları, kuralları ya da daha az kabul gören özelliklerini gösterebilir. Rüyanızda siyah rengi bir insanda görüyor ve beğeniyorsanız ya da rüyada olumlu gelişmeler yaşıyorsanız; hayatınıza daha fazla güç istediğinize yorumlanır.

Kıyafetler üzerine rüya görürken, dış dünyaya göstermek istediğiniz imajı görürsünüz. Bir bilge “Giydiğiniz kıyafetler yalnızca dış kısmı vurgular, daha da önemlisi içindekilerdir.” der.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın