Rüyada Siyah Gelinlik Giymek

Rüyada bir gelinlik hayal etmek kök salmayı, kalıcılığı seçen kişiliği temsil eder. Siyah bir gelinlik rüyası da hayatınızda kalıcı bir seçim yapmak için aşırı bir tutumu temsil eder. Ayrıca sizi kalıcı bir seçim yapmak için motive eden korkuyu da yansıtabilir. Sonsuza kadar bir şey yapmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Belli davranışlara karşı zihinsel ya da duygusal olarak ‘evli’ olduğunuzu da yansıtabilir.

Rüyada Siyah Gelinlik Giyen Birini Görmek

Kendinize iyilik için bir duruma ya da bir ilişkiye mesafeli, uzak durmayı istediğinizi gösterir. Hayatınızın bir kısmı ile kalıcılık duygusu istiyorken diğer tarafta sizi endişelendiren taraflar duruyor. Olumsuz olarak, siyah bir gelinlik, dürüstlüğü, sevgiyi veya iyiliği kalıcı olarak dağıtmak, sorunlara veya olumsuz etkilere yol açmayı seven bir başka kişiliği temsil edebilir. Sizin için kötü olanı veya sizinle ilgili bir şeyi kalıcı olarak bozmak isteyen bir yakınınıza dikkat çeker.

Rüyada Düğünde Siyah Gelinlik Giymek

Rüyada siyah gelinlik, güç, koruma ve gizlilik halini ifade eder. Duygusal güvensizliğinizi korumak için evliliğinizde güç ve kontrol sahibi olmak isteyebilirsiniz. Kendi zayıflıklarınızı korurken, arzularını ve isteklerini bastırmadığından emin olmanıza işaret eden rüyadır. Siyah bir gelinlik ile evlendiğini görmek, kendine geri dönmek isteklerini de ifade edebilir.

Rüyada Siyah Gelinlik Seçmek

Gelinlik rengi olarak siyahı seçmek, muhafazakâr ve ciddi olabileceğiniz ya da sofistike, şık ve gururlu olabileceğinizi gösterir. Kendi iyiliğiniz için çok ciddi olabilir, kontrol altında olmaktan hoşlanıyor olabilirsiniz. Geleceğiniz ile ilgili konularda başarı ve zenginlik sizin için önemli gibi görünüyor veya karmaşık, gizem ve entrika dolu bir hava yaratmaya çalışıyorsunuz.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın