Rüyada Siyah Göz Görmek

Rüyada siyah göz görmek kişinin şimdiye kadar ki yaşamanı gözden geçireceğine ve ibadet etmeye başlayacağına işaret eder. Bekâr bir kimse için bu rüya yakın zamanda tanışacağı birine aşık olacağına, hamile birinin bu rüyayı görmesi ise erkek evlat sahibi olacağına haber verir. Kişinin uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, torun sahibi olacağına ve mutlu bir hayatının olacağına işaret eder. Bazı âlimlere göre bu rüya kişinin ibadet dolu, maneviyatını güçlendireceği ve Allah adını ağzından düşürmeyeceği bir ömre nail olacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Gözlü Çocuk Görmek

Rüyada siyah gözlü çocuk görmek kişinin çevresinde kendisini çekemeyen kişiler bulunmasına rağmen rüya sahibinin kalbini Allah yolundan ayırmadığına ve iyiliğinden ödün vermeyeceğine, çocuklarını da maneviyatı güçlü kimseler olarak yetiştireceğine işaret eder. Bekâr bir kimsenin siyah gözlü erkek çocuk görmesi kısa sürede karşılaşacağı hayırlı bir kısmete yorulur.

Rüyada Siyah Gözlü Hayvan Görmek

Rüyada siyah gözlü hayvan görmek kişinin sevdikleri sayesinde zor bir durumdan kurtulacağına ve büyük bir dertten son anda sıyıracağına işaret eder. Rüya sahibinin hakkında dedikodular çıkaran, yalan yanlış konuşan bir takım kimseler olduğuna ancak kişinin çevresindeki dostlarının bu yalanları son bulduracağına ve her şeyin yoluna gireceğine delalet eder. Bazı âlimlere göre bu rüya kişinin iyi yürekli, temiz kalpli biri olduğuna bu sebeple kötülüklerin ona dokunamayacağına tabir edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!