Rüyada Sığınmak

Rüyada sığınmak rüya sahibinin güvene ihtiyaç duyacağı zor günler geçireceğine işaret eder. Kişinin oldukça ağır ve zor zamanlar geçireceğine, tüm bunların üstesinden gelmek için yardım alabileceği, her daim yanında olacak, güvenebileceği, bu sıkıntılı zamanlarını atlatmasında elinden tutacak kişilere ihtiyaç duyacağına ve dostlarının, sevdiklerinin yardımı ile her şeyi atlatacağına delalet eder. Rüyada bir eve sığınmak kişiyi üzecek kötü bir habere işaret eder. Rüyada bir mağaraya sığındığını görmek ise kişinin bu günlerde yalnız kalmaya ihtiyacı olacağına bu yüzden kendini çevresinden soyutlayacağına yorulur.

Rüyada Birine Sığınmak

Rüyada birine sığınmak eğer rüyada görülen kişi tanınan biri ise bu kişi ile uzun bir konuşma yapmaya, yardıma ihtiyacı olduğu bir konuda elinden tutmaya, bir konuda yardımcı olmaya işaret eder. Rüyada sığındığı kişiden borç almak rüya sahibinin bu kişi ile bir işe gireceğine, ortak çalışacağına yorulur. Rüyada tanımadığı bir kişiye sığındığını görmek kişinin uzun vadede hayallerinin peşinden gitmesinin hayra çıkmayacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin bu günlerde alacağı önemli bir karar için işinin eri kişilerden akıl alması gerektiğine de işaret eder.

Rüyada Düşmana Sığınmak

Rüyada düşmana sığınmak iyiye yorulmaz ve rüya sahibinin bu günlerde iş hayatında yaptığı ufak hataların sonuçlarının ağır olacağına, kişinin zor günler geçireceğine, sevilen bir kişinin rüya sahibinin arkasından iş çevireceğine, manevi açıdan yaşanacak zor günlere işaret eder. Bu rüya kişinin rakiplerinin ya da düşmanlarının galip geleceğine, sevineceğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!