Rüyada Sevmediğin Birini Görmek

Rüyada sevmediğin birini görmek kişinin insanlar üzerinde kolayca hâkimiyet kurabilen, hırslı ve çalışkan biri olduğuna ve bu nedenle düşmanlarına asla fırsat vermeyeceğine, büyük başarılara imza atacağına, yaptığı her çalışmada ortaya çok iyi işler çıkaracağına, kendisini kıskanan ve arkasından iş çevirenlerin ise hiçbir kötülük yapamayacağına, ellerinin boş kalacağına işaret eder.

Rüyada Sevmediğin Birini Hamile Görmek

Rüyada sevmediğin birini hamile görmek kişinin kendisinden hoşlanmayan insanlar üzerinden bazı işler yapacağına ve başarılı bir şekilde noktalayacağına, büyük bir maddi gelir elde edeceğine, çevresini genişleteceğine ve iyi yerlere geleceğine işaret eder. Bazılarına göre ise bu rüya kişinin düşmanı olarak gördüğü biri ile ortak bir işe gireceğine ancak çok karlı çıkacağına da delalet eder.

Rüyada Sevmediğin Birini Dövmek

Rüyada sevmediğin birini dövmek rüya sahibinin işine hâkim biri olduğuna ve kendisine rakip olan kişilere üstünlük sağlayacağına, sunduğu fikirlerin işleri daha iyi bir noktaya çıkararak rüya sahibini ön plana çıkaracağına, karşısına çıkacak büyük iş fırsatlarına, kişinin yüzünün güleceği, mutluluk dolu günlere işaret eder.

Rüyada Sevmediğin Birini Öldürmek

Rüyada sevmediğin birini öldürmek kişinin iş hayatında rakip olarak gördüğü birine bir faydasının dokunacağına tabir edilir. Bazı âlimlere göre ise bu rüya, rüya sahibine düşmanlık besleyen kişilerin bir işe gireceğine ancak bu kişileri zarar etmekten kurtaracak kişinin rüyayı gören kişi olacağına ve onlara büyük bir ders vereceğine işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (7)

Berna

Rüyamda bir arkadaşımla (erkek) arabada gidiyoruz. Ama babamlarda var. Arkadaşım beni sürekli yanına otutturuyor. Sonra restoran gibi bir yerde mola veriyoruz yürürken sevmediğim bir arkadaşım (erkek) belimden tutarak oda benimle birlikte yürüyor. Ben elini çekiyorum belimaden bana bir şeyler söylüyor ve uyanıyorum.

Seda

Ben rüyamda daha öncede kavga ettigim bi arkdasımın yanımda uyuduğunu ve onun ailesiyle birlikte bizim evimizde oldugumuzu gördüm ama o kadar kötü degildi aramız ve onun telefonunda benım en yakın arkdasıma attıgı bi mesaj vardı seda benden küstükten sonra hep carsıda gezdi farkındamsn diye o da evet farkındayım yazmıştı bunun neye işaret ettigini öğrenebilirmym.

Laleş

Üstüste iki hafta babambabamın rüyamda öldüğünü gördüm. Nedeni nedir?

YUSUF ATEŞ

Ruyamda hic sevmedigim bir erkekle sevdigim kadini ayni oryamda gördüm sevdigim kadinin yuzu asikti sevmedigim adamda oturmus bana bakiyordu sonra ben sevdigim kadinin arkasindan dolanip su icmek icin cesmenin basina geciyorum kendim su ictikten sonra herkese su ikram ediyorum

Büşra Nur Asar

Rüyamda Sevgilimin eski sevgilisinin çocuğu var ve bana emanet ediyor kızdan nefret ediyorum ama rüyamda çok iyi anlaşıyorum çocuğuna bakıyorum

derin

Rüyamda nefret ettiğim kişi benden para istiyordu karşıda bir kumaş topu vardı siyah gri onu alcam diyordu nekadar paran varsa ver diyordu

İlhan

Rüyada boşanmış olduğum eski eşimle birlikte sokakta yürüyoruz. Evli ve hiç boşanma olmamış gibi hissediyorum. O hamileydi. Şehirler arası otobüs terminaline gidiyoruz ve mutlu görünüyoruz. Konuşuyoruz. Terminale gelince o yalnız olarak otobüse biniyor. Şoförün arkasındaki iki kişilik bölüme oturuyor. Yan koltuk boş ve otururken karnı şiş tökezler gibi oluyor. Hamile olduğu için endişeleniyorum ama kendisi oturuyor. Birbirimize bakıyoruz ve öylece uyanıyorum. Yorumlar mısınız?