Skip to Content

Rüyada Siyah Nokta Görmek

Rüyada siyah nokta görmek rüya sahibinin her zaman mantıklı işler yapmak için çabalamasına rağmen bazı konularda duyguları ile hareket edeceğine işaret eder. Rüyada beyaz bir zemin üzerinde siyah bir nokta görmek korku ve endişe içinde olmaya yorulur. Kişinin bu günlerde kafasının karışık olduğuna bu sebeple işine tam olarak odaklanamadığına, bu durumun rüya sahibinin yöneticileri ile arasını açacağına ve bir takım sıkıntıların oluşmasına sebebiyet vereceğine tabir edilir. Bazen de bu rüya kişinin evlilik düşündüğü bir kişi ile ilgili aklında bazı soru işaretlerinin ve endişelerinin olduğuna da yorulur. Kişinin kendi vücudunda siyah bir nokta görmesi ise psikolojik olarak zor günler geçireceğine, akıl ağlığının bozulacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Nokta Sıkmak

Rüyada siyah nokta sıkmak kişinin aklında şüphelerin olduğu bir konunun üzerine gideceğine ve her sorusunun cevabını bulacağına işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntıda olmasına sebep olan sorunlarının büyük bir çaba ile son bulacağına, aklını kurcalayan problemlerin çözüleceğine ve güvenilir kişilerle arkadaşlık kurmaya delalet eder.

Rüyada Kağıt Üzerinde Siyah Nokta Görmek

Rüyada kağıt üzerinde siyah nokta görmek rüya sahibinin iş hayatında bazı problemler olduğuna, müşteriler ile anlaşmaya varılmakta zorlanıldığına işaret eder. Hedeflenen yere ulaşmak için sabretmek gerekeceğine, biraz daha çaba sarf etmenin faydalı olacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya aile bireylerinin rüya sahibinden bir şeyler sakladığına yorulur.

Gülistan

Monday 31st of January 2022

Rüyada boşanmak üzere olduğum eşimin sırtında siyah nokta sıkmak sonrada sarılıp sevişmek

Gonca Yıldız

Tuesday 26th of March 2019

Yüzümdeki sivilceyi sıktığımda siyah ve zift benzeri bir şey çıktı. Bu ne anlama geliyor?

Şakir

Wednesday 21st of November 2018

Rüyamda yüzümün dudak alt tarafında siyah sivilce sıkıyorum. Kocaman parmak kalınlığında oluyor. Çıkartıp atıyorum ve siyah yağ tabakası var. Ne anlama gelir?