Rüyada Siyah Gömlek Görmek

Rüyada siyah gömlek görmek resmi işleri simgeler ve rüya sahibinin bu günlerde başvurduğu takdirde devlet nezdinde bir işe başlayacağına, memur olacağına delalet eder. Rüyada siyah gömlek görmek yaşlı kimseler için ölüme, evli kimseler için boşanmaya ve ikinci evliliği yapmaya alamet eder. Bekarlar için bu rüya ünlü olmaya ve adını her yerde duyurmaya, zengin olmaya, malını ve mülkünü artırmaya da delalet eder.

Rüyada Siyah Gömlek Giymek

Rüyada siyah gömlek giymek büyük başarılar kazanmaya işaret eder. Rüya sahibinin madalyalar alacağı, üstün hizmetleri ile ödüllendirileceği, takdir edileceği işler yapacağına, çevresinden saygınlık göreceğine delalet eder. Ayrıca bu rüya yakın zamanda tanışılan biri ile evlilik gerçekleştirmeye de yorulur. Ancak bu rüya bekar kızlar için istenilen kişi ile yolları ayırmaya, hayallerin hüsranla sonuçlanmasına ve büyük hayal kırıklıklarına işaret eder. Ayrıca bu rüya yaşlı kimseler için eşini kaybetmeye ve uzun sürecek yas sürecine de yorulur.

Rüyada Siyah Gömlek Satın Almak

Rüyada siyah gömlek satın almak görülen gömlek ipek ise iş hayatında hızlı bir ilerleme kaydetmeye, takım elbise ile çalışacağı bir işte çalışmaya ve iş adamı olmaya delalet eder. Bu rüya ailenin gurur duyacağı işler yapmaya da yorulur. Rüyada siyah gömlek satın almak bekar kızlar için kendisi için hayırlı olmayan biri ile evlilik gerçekleştirmeye ve hayatı boyunca mutsuz olmaya tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın