Rüyada Siyah İncir Görmek

Rüyada siyah incir görmek rüya sahibinin bir konuda büyük bir vicdan azabı duyduğuna, çok pişman olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin geçmişi ile ilgili bir takım sıkıntıları olduğuna, bu durumu bir türlü kafasından atamadığın ve rahat edemediğine işaret eder.

Rüyada İncir Görmek

Rüyada incir görmek hayra yorulur ve şansı, bolluğu, bereketi simgeler. Rüyada olgunlaşmış incir görmek ise çaba gösterilerek elde edilen kazanca, kurtlanmış incir ise kişinin yakın zamanda karşısına çıkacak kısmete bazılarına göre ise çekemeyen birilerinin varlığına, rüya sahibinin rakiplerine ya da düşmanlarına işaret eder. Rüyada incir satmak bol kazanca ve rızka nail olacaktır. Rüyada incir ağacı görmek İslam karşıtı kişilerin oluşturdukları topluluğa, rüyada incir yemek ise rüya sahibinin keyfinin yerine geleceğine, rahat ve huzurlu bir hayatının olacağına, sevince ve mutluluğa delalet eder. Rüyada incir ağacında inciri yaprakları ile görmek keder ve sıkıntıya yorulur.

Rüyada İncir Yemek

Rüyada incir yemek kişinin soyunun devam edeceğine, hayırlı evlatlarının olacağına ve çoğalacaklarına işaret eder. Ayrıca bu rüya haneye gelecek bolluk ve bereket olarak yorumlanır ve rüya sahibinin kazancının artacağına, gelirinin çoğalacağına, rahatın ve mutluğun evde hakim olacağına, refah içinde yaşanacağına ve gülümsemenin aile bireylerinin yüzünden eksik olmayacağına delalet eder.

Rüyada Kuru İncir Görmek

Rüyada kuru incir görmek hayra yorulur ve kişinin mal varlığının artacağına, zengin olacağına, dertsiz ve tasasız geçecek günlere delalet eder. Rüya sahibinin evinin rızkının her geçen gün artacağına, yüzünün güleceğine, işlerinin açılacağına ve müşterilerinin artacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın