Rüyada Siyah Çorap Görmek

Rüyada siyah çorap görmek iyiye yorulmaz ve sıkıntıya işaret eder. Rüyada temiz ve pak bir çorap görülmesi kişinin mallına ve mülküne göz kulak olması gerektiğine ve sahip çıkması gerektiğine işaret eden bir uyarıdır. Rüyayı gören kişinin çok malının olduğuna bunların zekâtını vermesi gerektiğine de delalet eder. Ayrıca bu rüya bekâr kimseler için yakın zamanda yapılacak hayırlı bir evliliğe işaret eder.

Rüyada Çorap Görmek

Rüyada çorap görmek görülen çorap temiz ise yapılan işlerin yolunda gideceğine ve kişinin bu günlerde birçok güzellikle karşılaşacağına delalet eder. Kişinin rahat edeceği günlere ve huzur bulacağına, rüyayı gören kişinin takdir göreceği, saygınlık kazanacağı işler yapacağına ve iyi bir noktaya geleceğine delalet eder. Rüyada eski, kötü kokan ya da yıpranmış bir çorap görmek kişinin çevresinden kendisi hakkında kötü konuşan, dedikodu yapan kimseler olduğuna ve bu durumun gün geçtikçe can sıkıcı bir hale geleceğine işaret eder.

Rüyada Çorap Satın Almak

Rüyada çorap satın almak kişinin malının ve kazancının artacağına, parasının çoğalacağına, elinin bollaşacağına ve refah içinde yaşamaya işaret eder. Rüyada bir başkasında çorap hediye alan kişinin içinde bulunduğu ve zorlandığı bir durumdan birinin yardımı sayesinde kurtulacağına ve rahat edeceğine işaret eder. Rüyada çorabın kaçtığını görmek rüya sahibinin yeni bir ilişkiye başlayacağına ve gerçek aşkını bulacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın