Rüyada Siyah Çanta Görmek

Rüyada siyah çanta görmek kişinin hem iş hayatında hem de sosyal hayatında birçok sorunla aynı anda yüzleşmek zorunda kalacağına ve çözüm üretmek için çaba sarf edeceğine, kişinin hayallerine ulaşmak için daha fazla uğraşması gerektiğine, kısa zamanda çok büyük kazançlar elde edeceğine ve istediği yere geleceğine, maddi açıdan rahatlayacağına ve refah içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Çanta Almak

Rüyada siyah çanta almak kişinin bu günlerde birçok sıkıntı içinde bulunduğuna ancak tüm sorunlarının çözümlerini yakın zamanda bulacağına, beklemediği bir yerden gelecek yüklü bir para olacağına, gelirinin artacağına ve hedeflediği noktaya ulaşacağına, kişinin maddi konuda canını sıkan her şeyin geride kalacağına, borçlarını ödeyeceğine, sıkıntılarının son bulacağına, engellerin  biteceğine ve hayallerine kavuşup mutluluğu tadacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya huzurlu ve sevinç içinde yaşanan bir yaşamı da simgeler.

Rüyada Siyah Çanta Aldığını Görmek

Rüyada siyah çanta aldığını görmek kişinin çalışma hayatında zor zamanlar içinde olduğuna ancak karşısına çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek sonunda rahat bir konuma ulaşacağına, takdir toplayacağına, saygınlık kazanacağına, çevresindekilere söz geçireceğine, bekârlar için kendisini sıkıntılardan kurtaracak bir kişi ile evlilik yapmaya ve ömür boyu sürecek huzurlu, mutlu ve ferah bir hayata işaret eder. Bazılarına göre bu rüya hastalıktan sonra şifa bulmaya, karanlık günlerden sonra aydınlığa ulaşmaya da yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın