Rüyada Seccade Sermek

Rüyada seccade sermek mutluluğu simgeler ve kişinin bu hayatta en çok yapmak istediği şeye ulaşacağına, dualarının kabul olacağına, isteklerine nail olacağına, kişinin hayatı boyunca tüm dileklerinin gerçek olacağına işarete eder.

Rüyada Seccade Görmek

Rüyada seccade görmek huzuru işaret eder ve hayra yorulur. Rüyayı gören kişi bir erkekse kendisi için hayırlı olacak saygılı, görgülü, güzel bir kadın ile tanışacağına ve bu kişi ile hayatını birleştireceğine delalet eder. Rüya sahibinin bir kadın olması halinde kocasından yana yüzünün güleceğine, çok sevilip el üstünde tutulacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin maneviyatı yüksek, Allah katında yeri olan biri olduğuna da tabir edilir.

Rüyada Seccade Satın Almak

Rüyada seccade satın almak rüya sahibinin kalbi temiz, saf ruhlu, iyi niyetli biri olduğuna ve güzel şeyler yapmak hayır işlerine girmek gibi niyetlerinin bulunduğuna delalet eder. Bazı alimlere göre ise bu rüya kişinin bir muhtacın elinden tutacağına, darda kalana yardım edeceğine ve iyi işler peşinde koşacağı şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Seccade Üzerinde Uyumak

Rüyada seccade üzerinde uyumak güzel ve hayırlı amel işlemeye işaret eder. Rüya sahibinin yardımsever ve başkalarını düşünen biri olduğuna bu nedenle başkalarını sevindirmek için çaba harcadığına, hayır işleri ile meşgul olduğuna,yetim sevindirdiğine, düşkünlere yardım ettiğine ve iyi niyetinin, güzel kalbinin karşılığını alacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın