Rüyada Sebze Toplamak

Rüyada sebze toplamak iyiye yorulmaz ve uğursuzluk olarak kabul edilir.  Kişinin uzun bir süre yakasını bırakmayacak engel ve sıkıntıların hayatında olacağına, çok büyük zorluklar ve engellerle karşılaşacağına, büyük üzüntü duyacağı zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada Sebze Bahçesi Görmek

Rüyada sebze bahçesi görmek hayra yorulur ve güzelliklere tabir edilir. Kişinin uzun bir ömre sahip olacağına, sağlık içinde geçireceğine, hiçbir maddi zorluk görmeyeceğine, manevi anlamda da huzur içinde olacağına ve bu güzel hayatı için Allah’a sürekli şükrettiğine işaret eder. Bu rüya haneye gelecek bolluk, berekete, helal yolla kazanılmış paraya tabir edilir.

Rüyada Sebze Tarlası Görmek

Rüyada sebze tarlası görmek aile bireylerindeki erkek üyelere işaret eder. Aile içindeki erkek üyelerin ya da akrabalardaki erkek bireylerin arasındaki iletişimi de simgeler.

Rüyada Pişmiş Sebze Görmek

Rüyada pişmiş sebze görmek hayra yorulur ve rüyada pişmiş yemek ise güzelliklere yorulur. Rüya sahibinin hayalperest bir kişiliği olduğuna ve birçok hayali, hedefi olduğuna, tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçek olacağına, hayatı boyunca hep başarılı biri olacağına, hiçbir zorluklar karşısında yılmayacağına ve büyük bir sabırla işine devam edeceğine, sonunda tüm engelleri aşacağına, başarı yollarını aşındıracağına ancak istediğini alacağına ve iyi yerlere geleceğine, mutlu bir hayat süreceğine, ayrıca aile bireyleri ile uzlaşmaya varılmaya, hanedeki sevince ve neşeye de delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın