Rüyada Reddedilmek

Rüyada reddedilmek kendisini iş hayatında çok yeterli görmediğine ve bu durumun başarısını etkilediğine, kendisinde baz ı eksikler gördüğüne ancak bu eksiklilikleri tamamlamak içinde hiçbir adım atmadığına, gereksiz bir şekilde özgüven konusunda kendisine takıntılı olduğuna, kendi kendini yıprattığına, büyük sıkıntılara girdiğine, bu durumun kişiyi gün geçtikçe üzeceğine ve daha büyük bir problem halini alacağına delalet eder.

Rüyada Reddedildiğini Görmek

Rüyada reddedildiğini görmek hem iş hayatında hem de sosyal hayatında iyi bir konuma sahip olan, saygınlık gören rüya sahibinin kendisini bu pozisyona, çevresinde kendine değer veren kişilere ve sahip olduklarına layık görmeyen bu sebeple yeteneklerini geliştirse dahi bir yere gelemeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Sevgili Tarafından Reddedilmek

Rüyada sevgili tarafından reddedilmek kişinin çok sevdiği değer verdiği bir yakınının, umduğu kadar iyi biri olmadığına, rüyayı gören kişinin yaşadığı büyük sorunlarda yanında olmadığına, uzaklaştığına, elinden tutmadığına ve bu durumun kişiyi çok üzeceğine, derinden yaralayacağına ve kıracağına işaret eder. Bazılarına göre ise bu rüya kişinin iş hayatında güvendiği bir kişi tarafından ihanete uğrayacağına, kuyusunun kazılacağına işaret eder.

Rüyada Evlatlıktan Reddedilmek

Rüyada evlatlıktan reddedilmek kişinin ailesi için yetersiz olduğunu düşündüğüne, onlara layık işler yapamadığı için büyük bir üzüntü duyduğuna ve bu durumun kendisini derinden yaraladığına, çok üzdüğüne, canını acıttığına, stres ve endişe oluşturduğuna delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın