Rüyada Ray Görmek

Rüyada ray görmek kişinin yakın zamanda birçok seyahate çıkacağına ve uzun yollar kat edeceğine, ayrıca kişinin toplumda göz önünden olmaktan sakınacağına, başarılarını gizliden gizliye sergileyeceğine ve arka planda çalışarak daha mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Demiryolu Görmek

Rüyada demir yolu görmek rüya sahibinin sakin, iyi huylu ve güzel bir kalbi olan biri olduğuna, yumuşak başlı olduğu için herkes tarafından çok sevildiğine, el üstünde tutulduğuna işaret eder. Kişinin kimseye hayır diyemeyen ve bu nedenle iş hayatında sık sık sıkıntı yaşayan biri olduğuna, orta yolu bulmaya çalışırken başkalarını kızdırdığına ve işleri berbat ettiğine de yorulur.

Rüyada Demiryolunda Yürümek

Rüyada demiryolunda yürümek kişinin menfaatleri doğrultusunda iş yaptığına ve her konuda bu şekilde davrandığına, herkes ile dostluğunun da bu şekilde olduğuna, deyim yerindeyse nabza göre şerbet verdiğine delalet eder.

Rüyada Tren Yolu Görmek

Rüyada tren yolu görmek rüyayı gören kişinin kendi işinde gücünde olan, kimseye karışmayan ancak zor durumda olana dahi göz yuman, kimseye yardım etmeyen, arada derede olan ve ne kar ne zarar diye düşünerek hareket eden biri olduğuna delalet eder. Ayrıca bu rüya, sıkıntıya girmeyi sevmeyen ve bencil olan, sadece kendini düşünerek hareket eden, yeri geldiğinde haksızlığa da göz yuman birine, bazılarına ise dalkavukluk yapan birinin varlığına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın