Rüyada Pişmanlık Görmek

Rüyada pişmanlık görmek rüyada görülenin aksine kişinin kendisini öveceğine, bir işte çok başarılı olacak rüya sahibinin her bulunduğu ortamda bunu anlatacağına, çevresinden kendisini yükselten gururlandıracak sözler işiteceğine ve çok mutlu olacağına işaret eder. Bu rüya kişinin yüceltilmesine, takdir toplamasına, sevgi görmesine ve saygınlığını artırarak, adını duyurmasına da delalet eder. Kişinin yaptığı projeler sayesinde ayrıcalığının olacağına ve toplumdaki saygınlığının artacağına işaret eder.

Rüyada Pişmanlık Duymak

Rüyada pişmanlık duymak kişinin dertlerinin son bulacağına, kederlendiği şeylerin biteceğine, huzursuzluğunun yerini rahatlığa bırakacağına ve mutluluğun her daim yanında olacağına delalet eder. Kişinin hayatının kurtulacağına, yaralarının son bulacağına, her derdine bir deva, her sorununa bir çare geleceğine ve endişeli, stres solu günlerini geride bırakacağına, derin bir nefes alacağına işaret eder.

Rüyada Üzülmek

Rüyada üzülmek kişinin istediği başarıya ulaşacak, her işi rast gidecek, olmak istediği yere varacak, hedeflerine ulaşacak, hayallerini gerçekleştirecek ve bunların mutluluğunu, rahatlığını yaşayacak manasına gelir. Ayrıca bu rüya kişinin şansının her konuda yaver gideceğine, maddi ve manevi her konuda rahat edeceğine, gelirini yükselteceğine, varlıklı bir hale geleceğine, iş hayatında iyi bir konuma yükseleceğine, makam ve mevki sahibi olacağına ve bu durumun maddiyatını iyileştireceğine, bereket ve bolluğa, rahat günler görmeye ve para sıkıntısı çekmeden uzun ve mutlu bir hayat yaşamaya delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Derya boztepe

Rüyamda olduğunu bile unuttuğum siyah deri koltukları olan bir kırmızı bir arabam var.(toyota Rav 4 olduğunu sonradan öğreniyorum) ama şoför koltuğunun yan tarafındaki koltuğun olduğu bölümün kapısı Yok.bu durum beni rahatsız ettiğinden koltukları söktürüp arabaya yeni bir şekil verdiriyorum ama sonrasında arabanın yeni görüntüsünü beğenmiyorum ve eski arabamın iyi bir araba olduğunu düşünerek onu geri istıyor ve yaptığım şeyden pişmanlık duyuyorum.rüyamınyorumlayabilir misiniz .ilginize çok teşekkür ederim