Rüyada Öleceğini Bilmek

Rüyada öleceğini bilmek hayra yorulur ve kişinin uzun ve sağlıklı bir ömrünün olacağına, huzur içinde yaşayacağına, her işinin yolunda gideceğine, hiçbir aksilik yaşmayacağına, engelleri aşacağına, sorunlarının çözümlerini bulacağına, hiçbir zorluk geçirmeyeceğine ve çok mutlu olacağına delalet eder. Bu rüya, rüya sahibinin sahip olacağı kısmete, şansının yaver gideceğine, her gününün rahat ve huzur içinde dolu dolu geçeceğine de işaret eder.

Rüyada Ölümünü Duymak

Rüyada ölümünü duymak kişinin zorlu zamanlar geçirdiğine, Allah’tan uzaklaştığına, ibadetlerine yeterince önem vermediğine, doğru yolu bulamadığına işaret eder. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin kabul olacak tövbesine, her geçen gün daha dindar bir kişi olacağına, Allah katında makamının yükseleceğine delalet eder. Rüyada gömüldüğünü gören kişinin hayatında bir takım sıkıntılar meydana gelir. Rüyada tabutunun taşındığını gören kişi düşmanlarına galip gelecektir. Rüyada öldüğünü görmek kişinin işlediği ya da işleyeceği büyük günahlarına tövbe manasına gelir.

Rüyada Öleceğini Söylemek

Rüyada öleceğini söylemek kişinin mutluluğunu herkesle paylaşacağına, büyük başarılara imza atacağına ve bu durumu sevdiklerine anlatacağına, ün kazanıp adını duyuracağına işaret eder. Kişinin başarılı olacağına, disiplinli bir hayat süreceğine, sağlığına ve kendisine dikkat edeceğine yorulur. Kişinin kendisini sevdiğine, bedenine iyi baktığına, yediğine ve içtiğine dikkat ettiğine, kazandığı başarılar ile gurur duyduğuna ve herkes ile bu durumu paylaştığına, yaşamına gerekli özeni gösterip planlı çalıştığına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın