Rüyada Siyah Giyinmek

Hayatı konusunda kontrol sahibi olmanın tercih edildiğine işaret eder. Rüyada siyah giyinmek rüya sahibinin yaşamında kendi kurallarını kendisi yazan biri olduğunu ve inatçı kişiliği ile kendisine yakın kimselerle çatışmalar yaşayacağını tabir eder. Tecrübe sahibi kimselerin önerilerini göz önüne almayarak hatalar yapabileceği ve bu durumun kişinin daha kötü huylar kazanmasına sebep olabileceği işaret edilir.

Rüyada Siyah Elbise Giymek

Rüyanın ferah olup olmamasına bağlı olarak zıt anlamlar taşıyabilen bir rüyadır. Bunaltan, can sıkan bir rüyada siyah elbise giymek zorlu ve sıkıntılarla dolu bir dönemin habercisidir. Ferah bir rüyada ise meslek yaşamında yükselişi müjdeler ve rüya sahibinin oturaklı ve olgun bir kişi olduğunu tabir eder.

Rüyada Siyah Gelinlik Giymek

Sanıldığının aksine hayırla tabir edilir ve talihin açılacağına delalettir. Şanssızlığından yakınan kimsenin hayatındaki zorlukların zaman içerisinde azalarak son bulacağı, çalışma ortamındaki projelerin başarıya kavuşacağı, ticaretle uğraşan kimseler için helal kazancın fazlalaşacağı rivayet edilir.

Rüyada Siyah Pantolon Giymek

Ekonomik anlamda zor günlerin habercisidir. Rüyanızda siyah pantolon giydiğinizi gördüyseniz eğer hayatınızda çok dikkat etmeniz gereken bazı hususlar olduğunun farkına varmalısınız. Başta maddiyat olmak üzere, yakın çevrenizden güvendiğiniz insanlar, sevdiğiniz kişi gibi birçok açıdan zorlanacağınız tabir edilir. Geçim sıkıntısı yaşamamak için tasarruflu olmaya başlamanızın, güven duyduğunuz kimselere hayatınızla ilgili neler anlattığınıza dikkat olmanızın, sevdiğiniz kişi ile ilişkinizi biraz daha seviyeli bir hale getirmenizin sizin için kurtarıcı olacağı rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın