Rüyada Seni Seviyorum Demek

Özel hayat üzerinden yorumlanan bir rüyadır. Rüyada seni seviyorum demek rüya sahibinin hassas bir karaktere sahip olduğunun işaretidir. Güzel ahlaklı bir kimse olduğunu rüya sahibine müjdeleyen bu rüya aynı zamanda yardımseverliği de tabir eder.
Gerçek hayatta sevilmeyen birine seni seviyorum demek o kimseyle aradaki sıkıntıların sona ereceğine delalet kabul edilir. Evli olmayan kişilerin bu rüyayı görmesi ise çok derin bir gönül bağı kurulacağının ve o kişi ile ömür boyu beraberliğin habercisidir.

Rüyada Sevgili Görmek

Sıklıkla hayra yorulan rüyada sevgili görmek, gerçek hayattaki sevgili görülüyorsa ve rüyanız aydınlık, ferah bir rüyaysa, bu ilişkinin ciddileşerek dünya evine girileceğinin işaretçisi kabul edilir. Ancak kasvetli ve bunaltıcı bir rüyada sevgiliyi görmek ilişkinin rüya sahibinin isteğiyle son bulacağına delalet eder.

Rüyada Tanımadığın Biriyle Sevgili Olmak

Rüya sahibinin hayatı hızlı yaşamayı sevdiğine ve gelecekte bu durumun ciddi problemlere yol açabileceğine alamet eder. Kişinin temiz yürekli oluşundan ötürü kötü niyetli insanları sezmekte eksikliği olduğu tabir edilir.

Rüyada Evlenmek

Çok detaylı ve birçok farklı yoruma sahip olan bir rüyadır. En sık rastlanan tabiri ise kudret sahibi kişiler tarafından destek görmeye delalet olduğudur. Ancak karanlık bir rüyada evlendiğini görmenin, kişinin çok ciddi sorunlarla boğuşacağına alamet olduğu tabir edilir. Bu rüyanın daha doğru bir tabire sahip olmasını isteyen kişilerin, hatırlayabildikleri tüm detaylara yönelik daha incelikli bir tabir aramaları gerekir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın