Rüyada Sahte Para Görmek

Zor zamanların habercisidir. Rüyada sahte para görmek önemsenmeyecek kimseler ile gereksiz münakaşalar yaşamaya ve can sıkıntısına delalet eder. Anlaşmazlığın beklenmedik safhalara geleceği ve bu sebeple birden çok sorunla aynı zamanda uğraşmayı tabir eder.

Rüyada Sahte Para Vermek

Sözüne güvenilen rüya sahibinin, yanlış yapacağı ve zor anlarla karşılaşıldığında ortaklık yürüttüğü kişileri tek başlarına bırakacağı rivayet edilir. Bahsi geçen ortaklığın sonuçlarının iki taraf için özellikle karşı taraf için oldukça can sıkıcı olacağı tabir edilir.

Rüyada Sahte Altın Görmek

Mal mülk sahibi olmaya delalettir. Geleceğine önem veren ve bu konuda vakitlice yapılan yatırımların getirisini alacağı tabir edilen rüya sahibinin, hanesinde açlık veya yoksulluğun görülmeyeceği müjdelenir. Bazı tabircilere göre ise hayırla tabir edilmez. Rüya sahibinin harama göz dikebilecek bir kimse olduğuna işaret eder.

Rüyada Gümüş Para Görmek

Dini açıdan mübarek bir insan olduğunu rüya sahibine müjdeleyen rüyalardandır. Dualarının kabul olacağı ve hayatında yaşayacağı güzel gelişmelerle dünyada nihai hedefine varacağı tabir edilir.

Rüyada Kağıt Para Görmek

Ufak tefek sıkıntıların ardından gelecek olan güzel bir döneme delalettir. Rüya sahibinin çalışırken zevk alabileceği bir işe girebileceği ancak bunun için biraz çaba sarf etmesi gerektiği rivayet edilir. Maddi zorlukların aşılmasından refahı müjdeler.

Rüyada Deste Deste Para Görmek

Ekonomik gelirin yükseleceğini tabir eden bir rüyadır. Helal kazanca ve emeğin karşılığının alınacağına işaret eder. İş sahibi olmayan kimseler için de güzel fırsatlara alamettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Aylin

Rüyamda bir yere para ödedim. Adam paramın sahte olduğunu söyledi.

Emre

Rüyamda iş yerimdeki hasılatı akşam toparlarken paranın bir kısmının sahte olduğunun fark ediyorum. Sahte parayı kim verebilir diye tahminde bulunuyorum. Bu rüyam ne anlama gelir?