Rüyada Siyah Kuş Görmek

Kederin habercisidir. Rüyada siyah kuş görmek rüya sahibinin kendisine yakın gördüğü kimselerden ya da akrabalarından gelecek olan sağlık temelli olumsuz haberin rüya sahibinin yanı sıra birçok kişiyi kederlendireceği rivayet edilir. Bazı tabircilere göre rüya sahibinin İslami konularda, büyüklerinden alacağı tavsiyelerle hak yoluna yönelmeye işaret eder.

Rüyada Mavi Kuş Görmek

Hayırla tabir edilen mübarek rüyalardandır. Rüyada mavi kuş görmek ekonomik sorunların son bulacağı, duygusal olarak arzulanan durumların gerçekleşeceği, evliler için hayırlı evlat sahibi olmaya, bekar kimseler için izdivaca işaret olarak kabul edilir.

Rüyada Beyaz Kuş Görmek

Güzel gelişmelerle, mutlu olmaya, süregelen eğitim, proje gibi çalışmaların hayırlı sonlara ulaşacağına delalettir. Sağlık problemlerinin şifa bulacağı ve evlat isteyen kimselerin bebek haberi alacağı tabir edilir. Yaşlı kişilerin rüyasında beyaz kuş görmesi ise torun torbaya karışacaklarını müjdeler.

Rüyada Kuş Yuvası Görmek

Bekar kişilerin rüyasında kuş yuvası görmesi, hayallerindeki kişiyle beraber olacağı tabir edilir. Hayırlı bu birlikteliğin ciddileşerek güzel bir izdivaca varacağı ve hanelerinden huzurun eksik olmayacağı rivayet edilir.

Rüyada Yavru Kuş Görmek

Evli kimseler için hayırlı bir evlada sahip olmaya işaret eder. Rüyada kuş yavrusunu elinde tuttuğunu görmek, kişinin şansının açılacağına, hayırlı bir birlikteliğe delalettir. Kuşun öttüğünü duymak kasvetli bir rüyada başa gelecek olan bir belanın habercisi olarak işaret edilir.

Rüyada Kuş Sürüsü Görmek

Rüyanın görüldüğü dönemin rüya sahibi için kısmet dolu olacağı müjdelenir. Meslek sahibi olan kimseler için kalabalık bir ortamda girişilecek önemli bir projede rol üstlenmeye delalet olarak kabul edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın