Rüyada Siyah Etek Görmek

Rüyada siyah etek görmek, rüyayı gören kişi için oldukça hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin oldukça güzel bir işe gireceğine ve bu işin büyük bir ihtimal kamuda olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin şerefli ve oldukça haysiyetli bir yaşam süreceğine, ağırbaşlı ve dürüst bir kimse olduğuna yorumlanır. Rüyada siyah etek görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin onu sıkıntıya sokan bir sırrının olduğuna da yorumlanır.

Rüyada Etek Görmek

Rüyada etek görmek bekâr için evliliğe, evli olan bayanlar için ise evlat sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada etek görmek aynı zamanda iş hayatında yükselme ve önemli olan bir mevki ya da makama ulaşmaya da delalete eder. Rüyada kısa etek kısa süre içinde alınacak olan güzel habere delalet eder. Rüyada uzun etek ise rüyayı gören kişinin dünü bütün bir kimse olduğuna yorumlanıyor.

Rüyada Siyah Görmek

Rüyada siyah görmek, rüyayı gören kişinin maddiyatında bir atış görülecek olarak yorumlanıyor. Rüyada görülen siyah rengin nerede ya da hangi olayda görüldüğü de farklı yorumlanmasına sebep olur. Bazen siyah renk sıkıntılı günler yaşanacak olması ile de yorumlanabiliyor.

Rüyada Siyah Etek Giydiğini Görmek

Rüyada siyah etek giydiğini görmek, rüyayı gören kişinin itibar kazanacağı, şan ve şöhret sahibi olacağı, saygı göreceği bir işi olacak şekilde yorumlanıyor. Rüyada siyah etek giymek aynı zamanda da yönetici ya da patronluğa da delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Lale

Rüyamda 8 Mart tarihinde siyah etek hediye edildi. Bunun anlamı nedir?