Rüyada Söz Vermek

Rüyada söz vermek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında bir atak yapacağına ve büyük bir projeye atılacağına delalet eder. Bu iş sebebi ile tüm maddiyatını ortaya koymanın yanı sıra bedenen ve ruhen de bu işe odaklanacağına delalet eder. Rüya sahibinin artan sorunluluğuna ve yapılacak olan işlerin yoğunlaşmasına da delalet eden bu rüya aynı zamanda evlat sahibi olmaya ya da yuva kurmak olarak da yorumlanıyor.

Rüyada söz vermek ayrıca rüya sahibinin işi ile ilgili bir yol ayrımında olduğuna ve yeni bir girişim içinde olacağına delalet eder. Bu yeni iş ile de arzu ettiği kariyer hedefine ulaşabileceğine yorumlanıyor.

Rüyada Birinden Söz Aldığını Görmek

Rüyada birinden söz aldığını görmek, rüyayı gören kişinin söz aldığı kişiden bir yardım göreceğine delalet eder. Rüyada söz alınan kişi tanıdığı bir kimse değil ise rüya sahibinin bir yakını tarafından iş sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Kendi Kendine Söz Verdiğini Görmek

Rüyada kendi kendine söz verdiğini görmek, rüyayı gören kişinin hayatından kazançları konusundan büyük beklenti içinde olduğuna, geleceği ile ilgili olarak büyük hayallerinin varlığına delalet eder. Rüya sahibinin bir tanıdık vasıtası ile işe girmesine, iş yer açmaya, mirasa hak kazanmaya, yöneticilik yapmaya delalet eder.

Rüyada Sözlendiğini Görmek

Rüyada sözlendiğini görmek, rüyayı gören kişinin hayal ettiği e emek verdiği şeylere kavuşacağına, küçük bir sermaye ile başlanan işte başaralı olacağına, kısmetin açılacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın