Rüyada Siyah Akrep Görmek

Rüyada siyah akrep görmek, rüyayı gören kişinin çok yakınında bulunan sinsi bir düşmana tabir olunur. Rüyayı gören kişinin düşmanının güçlü olduğuna ve bu sebepten dolayı da dikkat etmesi gerektiğine delalet eden uyarıcı bir rüyadır. Rüya sahibinin en ufak bir yanlışını bekleyen bu düşman onu her an kötü bir duruma düşürebilir. Rüyada görülen siyah akrep evde ise hane içindeki düşmana ya da hane içinde özellikle eş ile büyük bir tartışma yaşanacağına yorumlanır. Evin dışında görülen akrep ise yakın bir düşmana delalet eder.

Rüyada Siyah Akrep Öldürmek

Rüyada siyah akrep öldürmek, rüyayı gören kişinin dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağı, çok büyük kazançlar elde edeceği bir işe bir kimse ile birlikte adım atacağına fakat bu kişinin gerçek yüzünü hemen görüp zarara uğramadan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Akrep Görmek

Rüyada akrep görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmayı, uyarıcı özelliği olan bir rüya olarak tabir olunur. Rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan düşmana ya da onun hakkında yapılan dedikodulara delalet eder. Rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlara dikkat etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Akrebin Soktuğunu Görmek

Rüyada akrebin soktuğunu görmek, rüyayı gören kişinin ondukça ahlakı bozuk olan bir kişi ile kavga edeceğine ve bu münakaşanın çabuk bitmeyeceğine delalet eder. Rüyada akrep sokmasını görmek düşmanlık yapılacağına ve birisi tarafından zarar uğramaya delalet eder. Rüyada evde akrep soktuğunu görmek, hane tarafından ya da hanede bir kişi tarafından alçaltıldığına ya da ihanet göreceğine yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!