Rüyada Sivilce Patlatmak

Rüyada sivilce patlatmak, rüyayı gören kişinin yayacağı sevinci çevresinde bulunan kişiler ile paylaşmayı isteyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunana kişiler ile hem sevincini hem de hüznünü paylaşabilen, açık yürekli bir kimse olduğuna da delalet eder.

Rüyada sivilce patlatmak aynı zamanda rüyayı gören kişinin sır olarak kendine sakladığı şeylerin piyasaya çıkacağında da delalet eder.

Rüyada Sivilce Sıktığını Görmek

Rüyada sivilce sıktığını görmek, rüyayı gören kişinin bazı olayların piyasaya çıkmasında ön ayak olacağına, tabiri caiz ise etekteki taşların karşılıklı olarak döküleceği bir ortamın yaratılmasına delalet eder. Rüyayı gören kişinin günahlarından kurtulmak ve daha iyi hissetmek amacı ile yapacağı iyi şeylere de delalet eder.

Rüyada Sivilce Kopardığını Görmek

Rüyada sivilce kopardığını görmek, rüyayı gören kişinin kem gözlerden korunduğuna, nazara gelmediğine delalet eder. Oldukça hayırlı bir rüya olarak ifade edilen rüya da sivile koparmak bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin bazı kötü olaylar ile karşılaşacağına ve kötü olayların nasıl bir anda geliştiğini anlamayacağına yorumlanıyor.

Rüyada Sivilceden Akan İrini Görmek

Rüyada sivilceden akan irini görmek, rüyayı gören kişinin içine dert olan ve ona sıkıntı veren şeylerden kurtulacağı anlamına geliyor. Rüyada sivilcenin iltihabının aktığını görmek rüya sahibinin ferahlamasına ve rahatlamasına delalet eder.

Rüyada Yüzünde Sivilce Görmek

Rüyada yüzünde sivilce görmek, rüyayı gören kişinin çok kısmetli olduğuna yakın zamanda arzu ettiği kazanca ulaşacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!